Міксфайтер Муай-тай на Чернігівській на базі спортивної зали школи iSchool розташований неподалік метро Дарниця за адресою: вул. Жмаченка 14, на першому поверсі школи. Запрошуємо всіх бажаючих на тренування!

Розклад на Дарниці
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-15 лет) Вт , Чт 19:30 - 20:30, Сб 10:00-11:00 1 год
Студенти та дорослі (17+ років) Вт Чт 20:30-22:00, Сб 11:00-12:30 1 год 30 хв

Ціна занять Муай-тай на Чернігівській

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн

ЩО ДАЮТЬ ТРЕНУВАННЯ з Муай-тай?

Муай-тай – чудовий спосіб розвинути у собі такі важливі якості, як:

 • сила та витривалість;
 • витримка та організованість;
 • впевненість в собі;
 • внутрішня свобода;
 • повага до суперника;
 • швидкість реакції;
 • гнучкість та спритність;
 • відмінна координація дв

Ці якості, придбані в залі для єдиноборств «Міксфайтер», залишаться з вами протягом усього життя. Погодьтеся, непоганий бонус! Адже це далеко не повний перелік переваг, які отримують любителі бойових єдиноборств від регулярних занять.

Муай-тай на Чернігівській для дівчат

Для багатьох відвідувачок «Міксфайтер» саме муай тай у Києві став улюбленим видом спорту та способом безпечного психологічного та фізичного розвантаження. До того ж будь-яка дівчина, яка живе у великому місті, повинна вміти постояти за себе! А Муай-тай дає безцінні навички самооборони без зброї, які виручать у складній ситуації, та й просто додадуть впевненості у собі.

Оскільки Муай-тай для чоловіків і жінок тай – не просто вид фітнесу, а бойове мистецтво, зі своєю стратегією та філософією, він вчить вибудовувати взаємодію з партнером по бою, продумувати свою реакцію та відчувати стан та наміри іншої людини. Чим не тренінг у стосунках? І невипадково саме жінки, з їхньою емоційністю та тривожністю, знаходять у тайському боксі найкращий засіб повернути душевну рівновагу та відточити навички спілкування «на рівних» із сильним противником.

Муай-тай на Чернігівській. Тренування для дітей та дорослих.

Багато хто запитує куди ж віддати тренуватися свою дитину — щоб був результат, і щоб дитині було цікаво.

Бокс є базовим початковим напрямом підготовки багатьох спортсменів. Дуже багато професіоналів починали у ранньому віці саме з боксу. Оптимальний вік на їхню думку – з 6 років.


Нижче наведено відео з тренування, де тренер пояснює учням, як бити хук ближньою рукою. Дуже важливо, щоб на тренуванні тренер саме працював, пояснював та коригував учнів, особливо юного віку, щоб вони спочатку закладали правильну механіку рухів у «підкір».

Муай-тай на Чернігівській. Відпрацювання зв’язок

Муай-тай на Чернігівській – це видовищне, динамічне, багатостороннє бойове мистецтво. У вільному перекладі муай-тай звучить як «вільний бій» або «бій восьми кінцівок». Загалом же заняття Муай-тай — унікальна система тренування, що дає навантаження не тільки на тіло, а й на розум. У тайських бійців існує своєрідний кодекс честі, який наказує бути прикладом благородства, чесності шанобливого ставлення до супротивника. Наші тренери за Муай-тай мають усі ці якості, а тренування з Муай-тай проходять відповідно до давніх канонів.

Муай-тай у Києві на Чернігівській. Програма тренувань.

Програма підготовки Муай-тай включає наступне:

 1. Відпрацювання переміщень у стійці, з ударами
 2. Робота з дзеркалом у стійці
 3. Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захистів
 4. Умовні спаринги
 5. Відпрацювання ударів і зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних палицях
 6. Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру (який знає свідомо тип удару та ставить щити)

Спеціальна фізична підготовка. Кругове тренування Напрацювання швидкісних характеристик. Напрацювання координації Розвиток сили та окремо – розвиток витривалості. Розвиток швидкісно-силової витривалості через спеціальні вправи. Безліч технічних елементів та рухів притаманних боксу. Відпрацювання збереження захищеності бійця під час виконання атак. Напрацювання «жорсткості» у захисті там, де це необхідно. Напрацювання м’яких блоків, ухилів та доглядів, захисних переміщень. Робота у контратаці. Робота на випередження Робота над «кутами» Робота в повний контакт у спарриншах у захисному екіпіруванні Індивідуальне коригування помилок тренером у парній роботі з тренером.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер Київ на м. Чернігівській

 1. Рукопашний бій
 2. Кікбоксінг
 3. Муай тай
 4. ММА
 5. Карате
 6. Боротьба