Панкратіон на Печерській у СК «Міксфайтер «. Тренування для дітей (від 5 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації розташовані біля метро Печерська.

Панкратіон на Печерській. Розташування:

Розташування Панкратіону на Печерській
Тренування в Ліцеї Богуна

Панкратіон на Печерській. Розклад тренувань:

Група ДніЧас
Група 1 ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17 :00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Панкратіон на Печерській. Вартість занять

Розове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 250 грнвід 1500 грнвід 500 грн
Докладніше можете дізнатися зв’язавшись з нами по телефону

Панкратіон на Печерській. Історія.

Панкратіон – бойове мистецтво, що активно розвивається, гармонійно поєднує борцівську і ударну техніки ведення бою. У перекладі з грецької мови «Панкратіон» означає «всеборство». Витоки єдиноборства сягають корінням в епоху Стародавньої Греції, проте з часом панкратіон на довгі роки пішов у забуття. Друге народження бойове мистецтво отримало відносно недавно. Завдяки великій кількості ефективних комбінацій технічних дій відроджений панкратіон стрімко набрав популярність, а елементи та прийоми з цього бойового мистецтва включають у свою підготовку спортсмени ММА. Чим відрізняється сучасний панкратіон від своєї стародавньої версії, і в чому переваги цього бойового мистецтва в порівнянні з іншими єдиноборствами?

Підготовка бійця по Панкратіону — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Панкратіон на Печерській. Чим корисні тренування?

Заняття Панкратіоном розвивають спритність, швидкість, силу, координацію, а також силу волі та дисципліну. Навчають відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні по Панкратіону.

Панкратіон на Печерці. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з Панкратіону на Печерській у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з Тайського боксу у нашому спортивному клубі допоможуть відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Для результативного тренування спортсмени особливо надають важливості:

  • відпрацювання комбінацій атак та захистів з партнером;
  • техніці атак та оборони від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Панкратіон на Печерській. Цікавий факт.

Історики стверджують, що виникнення панкратіону стало можливим завдяки вуличним боям, які проводилися без жодних правил. По суті, в цьому виді єдиноборств не існує абсолютно жодних правил, і брати в них могли люди різних вікових категорій, за часом бій теж не обмежувався. Суддя з’явився трохи пізніше, він був озброєний спеціальним ціпком, за допомогою якого він міг розняти бійців. Адже з розвитком цього виду спорту не добивали слабкого, а змушували прийняти свою поразку. А щоб під час боротьби не сталося смертельного результату, і потрібний був суддя.

У наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття Тайським боксом. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після цього з новими силами повернутись до справ.

Чемпіонат Світу з панкратіону.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень — професійному спорті.

Приходьте на тренування за Панкратіоном у клуб «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші відео з Панкратіону в Києві — ви можете переглянути тут