Панкратіон на Шулявці, Рзапізнення: м. Київ, метро Шулявка, вул. Гарматна 10, у тренувальному залі ліцею. На тренування по панкратіону приймаються всі бажаючі від 5 до 60. Заняття можуть проводитись індивідуально або в групах. На навчання беремо як дітей, так і дорослих дівчат, хлопців, жінок, чоловіків.

Панкратіон на Шулявці. Локація:

Заняття на Шулявці

Панкратіон на Шулявці. Тренування:

Група Дні тренуваньЧас
Група 1ПН СР ПТ16:00 — 17:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 22:00

Панкратіон на Шулявці. Ціна занять

Розове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
120 грн1000 грн500 грн
Докладніше можете дізнатися зв’язавшись з нами по телефону

Історія Панкратіону

Панкратіон — одне з найдавніших єдиноборств. Буквальний переклад з давньогрецького «все» + «сила, міць» або універсальний. За переказами, творцями панкратіону є Тесей і Геракл. Згідно з легендами Мінетавр був переможений Тесеєм завдяки його навичкам бойових мистецтв. Ставши королем, він запровадив конкурс під назвою « Істмійські ігри.» Геракл же використав техніку панкратіону, щоб перемогти німецького лева.

Панкратіон увійшов до списку Олімпійських ігор 648 р. до н. е. Цей вид боротьби вважався оригінальним і дуже складним змаганням. Він з різних прийомів боротьби, болісних змістів, зачисток. Були задіяні руки, ноги, голова, лікті та коліна не залишилися осторонь. Було дозволено добити, якщо супротивник упав. У той самий час можна було захищатися і завдавати удару лежачи. На цих змаганнях спортсмени вперше поєднували удари, хапання та кидки.

Панкратіон на Шулявці. СК «МІКСФАЙТЕР».

У нашому світі панкратіон набирає стрімких обертів, але в Олімпійські ігри поки що не входить. Брати участь у ньому можуть як дорослі, і діти. Є спеціальний захист боротьби. Бій поділяється на раунди. П’ять хвилин для дорослих, три хвилини для дітей. За будь-яку дію борцю даються бали (окуляри) від одного до п’яти.

Панкратіон на метро Шулявка. Заняття у СК «Міксфайтер»

Панкратіон на Шулявці

При відвідуванні наших занять Панкратіона на Шулявці у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Хороший прийом або удар іноді замінює дві-три години безглуздих умовлянь опонента.

Для результативного тренування боксери особливо надають важливості:

 • відпрацювання комбінацій прийомів з партнером;
 • техніці атак та обороні від атак суперника;
 • спеціалізованої силової та роботи;
 • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Панкратіон Шулявка. Переваги занять

Люди, які займаються панкратіоном у нас на тренуваннях, отримують такі переваги:

 • будуть підтягнутими і добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе в непередбачених ситуаціях;
 • навантаження відразу на всі групи м’язів;
 • відмінна можливість «випустити пару» та емоційного розвантаження;
 • заняття корисні як дівчатам, так і чоловікам;
 • підвищується впевненість;
 • панкратіон позитивно впливає на роботу легенів та серця;
 • поліпшується уважність, що дозволяє швидко реагувати на ситуації.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття панкратіоном. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після цього з новими силами повернутись до справ. Крім емоційної допомоги, при постійних заняттях, фізичний стан також гарантовано покращиться.

Відео з тренувань по Панкратіону на Шулявці:

Прохід у ноги у боротьбі.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті найвищих досягнень – професійному спорті.

Приходьте на тренування з панкратіону до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші секції з панкратіону в Києві ви можете переглянути тут