Індивідуальні заняття боксом у СК «Міксфайтер» запрошує всіх бажаючих на тренування будь-якого рівня підготовки, починаючи з 6 років. Ми можемо давати індивідуальні тренування з боксу у багатьох районах Києва. Починаючи від ігрової форми для дітей та закінчуючи серйознішим підходом для дорослих на професійному рівні підготовки до боксу Київ.

Індивідуальні тренування з боксу — усі секції

Секції Боксу

Є можливість займатися персонально. Персональні заняття боксом є в різних районах Києва. Залежно від району може ціна відрізнятись, тому уточнюйте інформацію по телефону або смс. Вас повністю проконсультують з усіх питань і ви зможете зробити вибір.

Персональні заняття боксом. Чому саме бокс

Такий вид спорту, як бокс, Київ вважають досить ризикованим, але тільки якщо займатися ним на професійному рівні. Бокс індивідуально дасть результати набагато швидше, ніж групові, якщо займаються тренером, який професіонал у своїй ніші.

Якщо ви поставили за мету покращити свою фізичну форму і здоров’я, стати міцнішим і підтягнутішим, то індивідуальні заняттям боксом відмінно підійдуть. Чи варто для цього займатись боксом? Ймовірно. Але це радше аматорський рівень, адже для загальнофізичного стану можна й успішно займатися в тренажерному залі. А от якщо ви поставили за мету подолати себе, розвинути такі аспекти як витривалість і силу волі, бокс — чудовий варіант.

Буває мета безпосередньо пов’язана з мотивацією вищого рівня — виховати характер. І тільки тобі вирішувати, як вчинити — здатися і з ганьбою піти з рингу, або зібрати всю волю і хоча б вистояти.

Бокс індивідуально — чудова школа екстремального ухвалення рішень. За лічені хвилини, а іноді й секунди, потрібно продумати і вирішити, яку атаку краще провести в той чи інший момент, як не нарватися на зустрічний удар, як уникнути контратаки. Після бою аналізувати свої дії та потім виправляти помилки. Тому ті, хто хочуть опанувати це мистецтво — думати та приймати блискавичні рішення в екстремальних ситуаціях, цілком правильно підходять персональні заняття боксом.

Бокс у Києві для дітей

Персональні заняття боксом для дитини – це чудова можливість навчитися постояти за себе та своїх близьких, розвинути своє тіло, зміцнити здоров’я.

Із плюсів цього напряму спорту можна виділити плюси:

  • Зміцнення характеру та сили волі;
  • Розвиток витривалості та набути ще більше сміливості;
  • Розвиток дисципліни та самоконтролю;
  • розвиток реакції, координації рухів для бою;
  • Зміцнення всіх систем організму (один із найважливіших пунктів).

Індивідуальні заняття боксом для дітей у наш час, у принципі, безпечний вид спорту. Заняття обов’язково відбуваються під керівництвом досвідченого тренера-практика. Початківці спортсмени не мають можливості спарингуватися в рингу один з одним, поки не наберуться досвіду. Упор на індивідуальних тренуваннях робиться на скакалках, стрибках, біг та відпрацювання техніки на груші та обов’язково фізичні навантаження. Саме завдяки цьому індивідуальні заняття боксом можна назвати одним із найбезпечніших для дітей видом спорту.

Персональні заняття боксом для дівчат

Індивідуальні тренування для дівчат зараз користується популярністю. Часті заняття даним видом спорту сприятливо впливають на все тіло та емоційний стан дівчат. Завдяки підвищеним фізичним навантаженням можна швидко набути бажаних форм.

Завдяки активним та енергійним тренуванням бокс індивідуально для дівчат може стимулювати кровообіг, а також покращити роботу опорно-рухового апарату. В результаті завзятих занять формується рівна і гарна постава. Перетворення відбуваються як зовні, а й усередині. Індивідуальні тренування з боксу розробляє силу волі, підвищує самооцінку та допомагає контролювати вируючі емоції. Можливість випустити пару, якщо є необхідність. Не на останньому місці слід згадати про можливість самооборони у критичних ситуаціях, що також є важливим аргументом.

Секція боксу для чоловіків

Усім відома приказка, що сміливі можу все. Для чоловіків це дуже важливий пункт, оскільки успішна людина має бути впевнена у своїх силах. Коли йде активне заняття спортом в даному випадку персональні заняття боксом, чоловік набуває впевненості у своїх силах, стає більш привабливим, може постояти за себе та своїх близьких та відкрити для себе нові можливості свого організму. Бокс індивідуально може дати чоловікові добре виглядати як зовні, так і подолати внутрішніх демонів страху всередині.

персональные занятия боксом

Чим ми можемо вам допомогти у персональному занятті боксом

Насамперед – це позбавлення від негативної енергії та заряд дофаміном, а саме – гормоном щастя. Покращується настрій та з’являється стан задоволення. Результати не змушують на себе довго чекати, і їх можна помітити протягом 1-2 місяців: зниження ваги, підвищена витривалість, відсутність задишки, покращена сила удару і, звичайно ж, збудований захист.

У нашому клубі з боксу в СК «Міксфайтер» ви можете отримати всі ті аспекти, які описані вище, отримати нові знайомства та відкрити для себе нові можливості.

Також можете ознайомитись з нашим YouTube каналом.