Персональні тренування з виїздом тренера на Позянках — вранці та вечорами. Тренування ведемо з єдиноборств (ММА, бокс, кікбоксинг і тайський бокс, самооборона та рукопашний бій, а також з кросфіту)

Розташування залу:

Карта проїзду на Позняках

Розклад занять Міксфайтер ММА на Позняках

Персональні тренування плануються індивідуально із кожним клієнтом. Зазвичай цей час у наступні часові інтервали:

Пн-Вт-Ср-Чт:
Вранці з 6:30 ранку до 8:30 (тренування 1 година)
Увечері з 18:30 до 22:30 (тренування 1 година)

Пт :
Вранці з 6:30 ранку до 8:30 ( тренування 1 година)
Увечері з 17:30 до 22:30 (тренування 1 година)

Сб:
Вранці та вдень з 6:30 ранку до 15:00 (тренування 1 година)

Ціна занять Міксфайтер ММА на Позняках

Разове персональне тренуванняАбонемент на 8 персональних тренуваньСпліт (два учні та один тренер)
500 грн3500 грн800 грн

Міксфайтер на Позняках. Тренерський склад.

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, які виховали не одне покоління успішних спортсменів. На тренуваннях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Міксфайтер. Розвиток характеру та бійцівських якостей.

Тут ви зміцните своє тіло і загартуйте дух, приведете себе в тонус. Поставте собі нокаутуючі удари руками, навчитеся захищатися від ударів супротивника, зрозумієте основні тактичні схеми ведення поєдинку залежно від антропометричних, функціональних та швидкісно-силових особливостей супротивника. Навчіться перемагати фізично сильніших противників за рахунок раціонального застосування сили в потрібний момент, за рахунок техніки та тактики.

Відео зі змагань Міксфайтер

Миксфайтер у Києві на Позняках. Твоя спортивна сім’я.

Тут ви поставите свою коронну зв’язку з тренером на лапах, навчитеся бити на повну силу не травмуючи себе по мішках та інших снарядах, розвинете швидкісно силові характеристики свого тіла за допомогою тренажерів, джгутів і обтяжень у зоні для кросфіту.

Тут ви знайдете надійних, сильних духом і міцних друзів, єдиних з вами за поглядами та інтересами, адже бокс – це не тільки спорт, а й стиль життя, шлях бійця та шлях спортсмена.

Чому варто займатися ММА ?

1) Займаючись ММА ви виробляєте впевненість у собі . Коли ви знаєте як битися, ви почуваєтеся спокійніше, вільніше, більш розкуто. Коли ви знаєте, як бити кулаком, як заломити руку на несвідомому рівні, то спокійніше ставитеся до різних загроз. І якщо загроза настає, то обійти її буде легше.

2) Тренування з ММА навчають дисципліни . Як і в будь-якому спорті, ММА передбачає дисципліну. ММА вчить дисципліни ваше тіло та розум. Тренування з ММА навчають правильно харчуватися, вчасно спати та правильно тренуватися.

3) Тренування ММА є чудовим фізичним тренуванням .Спарринги (бокс під час тренувань) або греплінг (боротьба або Бразильське джиу-джитцу) на 3-5 раундів є брутальним тренуванням для кардіо, завдяки якому бійці мають чудову фізичну форму. Ця якість дуже знадобиться вам у бою.

4) Тренування з ММА навчать вас самообороні .

5) Тренування з ММА — це прекрасне чоловіче хобі Бої в контрольованій обстановці — це просто відмінне хобі, яке сприяє розвитку таких якостей, як хоробрість, сила волі, і звичайно розвиває фізичну силу.

6) Тренування з ММА допомагають виходу такої якості, як жорстокість . Нам зовсім не потрібна жорстокість у нашому повсякденному житті, але ми підсвідомо прагнемо цього. Ми всі заводимося, коли бачимо бої на телебаченні або коли ми чуємо про щось, що пов’язано з ударами ногами, руками. Тренування з ММА – це чудова альтернатива. Ви можете тренуватися (або битися) у контрольованих приміщеннях і реалізувати свою агресію, але без наслідків, таких як ув’язнення або вбивство.

7) Товариство  .Коли ти займаєшся ММА, то обов’язково відвідуєш зал. І зустрічаєш велику кількість людей, інтереси яких ідентичні твоїм. Ти не зустрінеш там сопляків, які бояться своєї тіні. Ти зустрінеш там крутих хлопців, які також можуть надірвати зад і постояти за себе.

Міксфайтер ММА у Києві на Позняках. Програма тренувань.

Програма підготовки з боксу включає таке:

  1. Відпрацювання переміщень у стійці, з ударами
  2. Робота з дзеркалом у стійці
  3. Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захистів
  4. Умовні спаринги
  5. Відпрацювання ударів та зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних палицях
  6. Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру (який знає свідомо тип удару та ставить щити)

Персональні тренування на Позняках
Тренировки для детей и взрослых любого уровня подготовки.

Спеціальна фізична підготовка. Кругове тренуванняНапрацювання швидкісних показників.Напрацювання координаціїРозвиток сили та окремо – розвиток витривалості. Розвиток швидкісно-силової витривалості через спеціальні вправи.Безліч технічних елементів та рухів характерних для боксу. Відпрацювання збереження захищеності бійця під час виконання атак.Напрацювання «жорсткості» у захисті там, де це необхідно. Напрацювання м’яких блоків, ухилів та доглядів, захисних переміщень.Робота у контратаці.Робота на випередженняРобота над «кутами»Робота в повний контакт у спариншах у захисному екіпіруванніІндивідуальне коригування помилок тренером у парній роботі з тренером

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер на м. Позняки:

  1. Бокс 
  2. Кікбоксинг
  3. Тайський бокс
  4. Борцівська техніка (для ММА)