Рукопашний бій на Печерці. Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Розташування Рукопашного бою на Печерській

Тренування в Ліцеї Богуна
Тренування на Печерській

Вартість тренувань рукопашного бою на Печерській

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 100 грн
Графік на Печерській
ГрупаДні тренувань та розкладДлительность
ПН СР ПТ
Група 1 (від 6 - 14 років)19:00 - 20:001 год
Група 2 (від 15 років та дорослі)20:00 - 21:30, 21:00 - 22:301 год 30 мин
ВТ ЧТ СБ
Група 1 (Від 6 - 12 років)16:00 - 17:00, 19:00 - 20:001 год
Група 1 (від 13 років та дорослі)17:00 - 18:30, 20:00 - 21:301 год 30 мин

Рукопашний бій. Що це

Бойові мистецтва – це спеціальні комплекси технік та прийомів для самозахисту. Володіння будь-яким єдиноборством у принципі вважається найкращим способом вийти переможцем у сутичці з недругом. Найголовніший спонукальний мотив для тих, хто вирішив тренуватися — те, що чоловік зобов’язаний вміти битися, захистити себе, свою дівчину, родичів, близьких.

У підлітковому віці факт заняття бойовими мистецтвами сильно підвищує статус друзів і однокласників, що займається в очах. Багато молодих людей розпочинають тренування з метою мати можливість самозахисту, а також для впевненості у своїх силах та діях. Дівчата починають ходити на заняття частіше для того, щоб познайомитися з хлопцем-спортсменом, а заразом покращити свою фігуру, отримати масу уваги всередині чоловічого колективу і навчитися захищатися поганих людей. Чимало людей займаються для того, щоб зробити кар’єру у професійному спорті. Для цього краще почати тренуватися у молодому віці. Але це не той критерій, який може зупинити дорослу людину.

Рукопашний бій на Печерську. Тренерський склад

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На тренуваннях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Рукопашний бій на Печерську. Розвиток характеру та бійцівських якостей

Тут ви зміцните своє тіло і загартуйте дух, приведете себе в тонус. Поставте собі нокаутуючі удари руками, навчитеся захищатися від ударів супротивника, зрозумієте основні тактичні схеми ведення поєдинку залежно від антропометричних, функціональних та швидкісно-силових особливостей супротивника. Навчіться перемагати фізично сильніших супротивників за рахунок раціонального застосування сили в потрібний момент, за рахунок техніки та тактики.

Рукопашний бій

Рукопашний бій на Печерську. Твоя спортивна сім’я.

Тут ви поставите свою коронну зв’язку з тренером на лапах, навчитеся бити на повну силу не травмуючи себе по мішках та інших снарядах, розвинете швидкісно силові характеристики свого тіла за допомогою тренажерів, джгутів та обтяжень у зоні для кроссфіту.

Тут ви знайдете надійних, сильних духом і міцних друзів, єдиних з вами за поглядами та інтересами, адже бокс — це не тільки спорт, а й стиль життя, шлях бійця та шлях спортсмена.

Рукопашний бій на Печерську. Програма тренувань.

Програма підготовки з рукопашного бою включає таке:

 • Відпрацювання переміщень у стійці, з ударами;
 • Робота із дзеркалом у стійці;
 • Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захисту;
 • Відпрацювання ударів і зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних палицях;
 • Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру (який знає свідомо тип удару та ставить щити);
 • Спеціальна фізична підготовка. Кругове тренування;
 • Напрацювання швидкісних показників;
 • Напрацювання координації;
 • Розвиток сили та окремо – розвиток витривалості. Розвиток швидкісно-силової витривалості через спеціальні вправи;
 • Безліч технічних елементів та рухів притаманних боксу. Відпрацювання збереження захищеності бійця під час виконання атак;
 • Напрацювання «жорсткості» у захисті там, де це необхідно. Напрацювання м’яких блоків, ухилів та доглядів, захисних переміщень;
 • Робота у контратаці;
 • Робота на випередження;
 • Робота над «кутами»;
 • Робота в повний контакт у спарингах у захисному екіпіруванні;
 • Індивідуальне коригування помилок тренером у парній роботі з тренером.