Рукопашний бій на Печерській у СК «Міксфайтер». Тренування для дітей (від 5 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Рукопашний бій на Печерську. Розташування:

Розташування Рукопашного бою на Печерській
Тренування в Ліцеї Богуна

Рукопашний бій на Печерську. Розклад тренувань:

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Рукопашний бій на Печерську. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Рукопашний бій на Печерську. Історія.

Історія рукопашних боїв починається у давнину. Перші війни проходили виключно у рукопашному бою. У хід йшла не лише зброя та кулаки, застосовувалися будь-які підручні засоби: палиці, каміння, колья.

Історія виникнення рукопашного бою нерозривно пов’язана із створенням перших армій. У цей час систематизуються методи ведення рукопашної боротьби. З наявних знань розробляються спеціальні техніки. У різні епохи використовувалися різні стилі бою. У давнину були популярні бої із застосуванням древкової зброї, пізніше в рукопашному бою з’явилися кинджали та мечі.

Рукопашный бой на Печерской

Підготовка бійця з рукопашного бою — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу. Також дуже важливо розуміти яким видом бою людина хоче займатися.

Рукопашний бій на Печерці. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з рукопашного бою на Печерській у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з рукопашного бою в нашому спортивному клубі не допоможуть відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я і повернуть легку гнучкість і юність своєму тілу.

Для результативного тренування спортсмени особливо надають важливості:

  • відпрацювання комбінацій із партнером;
  • техніці атак та обороні від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Рукопашний бій на Печерську. Цікаві факти.

  • Насправді певна підготовка суттєво підвищує шанси перемогти опонента. Але якщо цих опонентів двоє і більше, шанси зменшуються пропорційно до кількості «ворогів». Багато залежить і від того, яку спрямованість має ваше єдиноборство: спортивну, оздоровчу чи бойову. Однак, рукопашна підготовка ніколи не завадить у випадку, якщо вам протистоїть серйозно налаштований натовп. Принаймні ви завжди знатимете: коли битися, а коли краще втекти.
  • У всьому цивілізованому світі прийняті змагальні вагові категорії, що враховуються на всіх змаганнях. Крім того, чоловіки завжди мали і матимуть перевагу перед жінками у фізичній силі та рефлексах. Тому, щоб дівчині перемогти вуличного хулігана, вона має бути майстром спорту, а він – мати про бойову та фізичну підготовку вельми скромну виставу, а бажано – бути ще й п’яним.
  • За багатотисячолітню історію розвитку людства способи та методи завдавати шкоди оточуючим систематизувалися та оформилися у найрізноманітніші види, підвиди та різновиди єдиноборств. Розібратися в них дуже складно. Наприклад, тільки в одному Китаї налічується понад 1000 різних шкіл, стилів та напрямків. Але за географічною ознакою можна виділити: східні єдиноборства, європейські та вітчизняні бойові мистецтва, а також решта.

В наш час особливо важливо вихлюпувати негативну енергію. У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбавитися напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може бути заняття рукопашним боєм. У залі на тренуваннях можна виплеснути всю пару, і після чого з новими силами повернутись до справ.

Рукопашний бій на Петрівці. Робота у парі з учнем.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з рукопашного бою до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.