Рукопашний бій на Сирці. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Білицька, 55

Рукопашний бій на Сирці. Локація:

Карта на Куренівці-Виноградарі

Розклад тренувань з Рукопашного бою на Сирці

Розклад на Куренівці-Виноградарі
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Діти (6-13 лет) Пн Ср Пт 18:00 1 - 1,5 год
Підлітки та дорослі (12-60 років) Пн Ср Пт 19:00 1,5 год

Рукопашний бій на Сирці. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн

Рукопашний бій на Сирці. Тренерський склад.

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На тренуваннях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Відео з тренувань з рукопашного бою:

Рукопашний бій для початківців. 

Ця програма призначена для новачків, які або взагалі не займалися рукопашним боєм, або займалися давно і вже втратили навичку.

  • М’який вхід  до науки рукопашного бою — без вибитих зубів та ламаних носів. Ви можете бути впевнені, що Вас ніхто не поставить у спаринг проти досвідченого бійця на першому ж тренуванні. 
  • Спеціальна методика:  клуб Міксфайтер має досвід понад 10 років навчання рукопашного бою. За цей час ми відпрацювали методику навчання, яка дозволяє у найкоротший термін освоїти базову техніку рукопашного бою.
  • Адекватні навантаження: для новачків входження у форму відбувається поетапно. Тому немає необхідності попередньо записуватися на інші секції, щоб наводити себе у форму. Можна починати відразу, спочатку рівень навантажень буде помірний. 
  • Доброзичлива атмосфера:  Ви будете оточені людьми, які як і Ви вирішили вивчити рукопашний бій, щоб стати сильнішими. Як правило, це дуже розумні люди, які дбають про свій розвиток. 

Рукопашний бій на Сирці. Розвиток характеру та бійцівських якостей.

Тут ви зміцните своє тіло і загартуйте дух, приведете себе в тонус. Поставте собі нокаутуючі удари руками, навчитеся захищатися від ударів супротивника, зрозумієте основні тактичні схеми ведення поєдинку в залежності від антропометричних, функціональних та швидкісно-силових особливостей супротивника. Навчіться перемагати фізично сильніших супротивників за рахунок раціонального застосування сили в потрібний момент, за рахунок техніки та тактики.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер Київ на м. Сирець:

  1. Бокс 
  2. ММА
  3. Кікбоксинг
  4. Тайський бокс 
  5. Бебі бокс! — для дітей з 5-х років
  6. Тайский бокс 

Беби бокс ! — для детей с 5-х лет