Рукопашний бій на Шулявці. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Гарматна,10.

Рукопашний бій на Шулявці. Локація:

Заняття на Шулявці

Розклад тренувань з Рукопашного бою на Шулявці

ГрупаДні тренуваньЧас
Група 1ПН СР ПТ16:00 — 17:00
Група 2ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 3ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 4ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 5ПН СР ПТ20:30 — 22:00

Рукопашний бій на Шулявці. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн
Более подробно можете узнать связавшись с нами по телефону

Рукопашный бой универсален, поскольку включает и ударные воздействия, и элементы борьбы. Владея весьма действенными приемами боя, вы сможете вступить в поединок и победить самых разных противников.

Що таке бій?

Рукопашний бій — це єдиноборство з озброєним або неозброєним противником, із застосуванням вогнепальної та холодної зброї, підручних засобів, прийомів та ударів з різних видів єдиноборств та систем захисту та нападу. Суть їх у тому, що після активного захисту (блок, ухил, нирок, догляд тощо) слід напад, що складається з відволікаючого удару, потім больовий прийом або кидок, з наступним зв’язуванням супротивника та його конвоювання. Сутність оволодіння рукопашним боєм полягає в осягненні мистецтва оборонятися і нападати через завзяті систематичні тренування, загартовуючи тіло та виховуючи волю.

Рукопашний бій виховуються на «заповідях», які допомагають бійцю у повсякденному житті та екстремальній ситуації:

 • Виховуй у собі дух працьовитості та завзятості, практикуй єдиноборства систематично, без перерв.
 • Не будь агресивним. Пам’ятай, що робити, а також брати участь у бійці – аморально.
 • Іди шляхом справедливості і захищай її.
 • Ніколи не вступай у бій без благородної мети, якщо тобі не загрожує смертельна небезпека.
 • Не нападай сам. Перш ніж розпочати бій, зроби все, щоб його не було. Бій, що не відбувся, — твоя заслуга і перемога.
 • Використовуй у бою силу та енергію супротивника проти нього самого.
 • Захищаючи своє життя, життя рідних, товаришів, не шкодуй противника.
 • Мета рукопашника – це перемога у ближньому бою шляхом силового затримання або знищення противника будь-якими способами та засобами.

Чому рукопашний бій на Шулявці?

ЕфективністьРізноманітність та користьРабота в парах
Одне тренування з рукопашного бою спалює до 800 калорій. У місяць при оптимальному харчуванні ви втратите до 4-х кг зайвої вагиНа кожному тренуванні включаються різні групи м’язів, що дозволяє гармонійно розвинути ваше тіло. Ви стаєте швидше, сильнішим і витривалішимПрацюючи з напарником, ви не даєте один одному розслабитися, що підвищує ефективність всього тренування та ваш індивідуальний результат

Чому батьки обирають Рукопашний Бій для дітей?

 • Безпечний вид спорту. Навчання будь-якого спортсмена починається з гімнастики та акробатики, прийомів страховки (уміння падати), прийомів кидкової техніки. У рукопашного бою найзбалансованіша захисна екіпіровка для контактних єдиноборств: рукавички на руки, щитки на ноги, захисний жилет, шолом зі сталевими ґратами.
 • Користь для життя. Крім фізичних якостей, у процесі тренувань та виховної роботи у дітей виробляються терплячість, цілеспрямованість, сила волі та потяг до перемог. Ці якості знадобляться дитині і в навчанні, і в повсякденному житті.
 • Це означає, що даний вид спорту дуже добре розвинений в нашій країні: по ньому активно проводяться змагання, у нього багато однодумців, він розвивається і підтримується державою.

Екіпірування для занять:

З собою потрібно буде взяти спортивну форму — футболку, штани (шорти), або будь-який інший зручний для вас одяг. Займаємося ми в шкарпетках, босоніж, або у зручному взутті на м’якій підошві. Якщо ви займалися раніше — візьміть із собою комплект екіпіровки, який повинен був залишитися від попередніх тренувань залежно від того виду єдиноборств, яким ви раніше займалися.