Самбо на Печерці у СК «Міксфайтер». Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Самбо на Печерській. Розташування:

Тренування на Печерській
Тренування в Ліцеї Богуна

Самбо на Печерській. Розклад тренувань:

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30
Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Самбо на Печерській. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
125 грн1000 грн500 грн

Самбо на Печерці. Історія.

Протягом свого існування самбо розвивалося у двох напрямках: як бойовий вид спорту та як засіб підготовки кадрів для спецпідрозділів та органів охорони правопорядку. З 1923 року у Московському спортивному товаристві «Динамо» Спиридонов В. А. починає розвивати прикладну дисципліну – самозахист. У «Динамо» відбувалося вивчення різноманітних бойових мистецтв та національних видів боротьби народів світу.

Цей напрямок був доступний лише для підготовки спецпідрозділів. Розвитком спортивного самбо починає займатися випускник інституту дзюдо «Кодокан» та володар другого дана Ощепков В. С. У цей час він викладає дзюдо як навчальну дисципліну, але поступово відходить від канонів дзюдо, займаючись поліпшенням самбо як нового бойового виду спорту.

Самбо на Печерке

Підготовка бійця по самбо — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Самбо на Печерці. Чим корисні тренування?

Самбо – це не просто удари та прийоми. Останніми роками самбо активно розвивається. Існує два види самбо: спортивне та бойове. Спортивне спрямоване формування стійких навичок, які більше стануть у нагоді спортсмену на змаганнях. У свою чергу, бойове орієнтоване на практичне застосування. Сьогодні бойове самбо – це одне з найдоступніших єдиноборств. Цей варіант самбо дозволяє захищатися від неозброєного та озброєного супротивника. Різні прийоми в бою дуже знадобляться, коли потрібно захистити своє здоров’я.

Самбо на Печерці. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з Самбо на Печерці в СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування по самбо в нашому спортивному клубі на допомогу відновити сили за короткі терміни, зміцнять здоров’я і повернуть легку гнучкість і юність своєму тілу.

Для результативного тренування ми особливо надаємо важливість:

  • відпрацювання комбінацій атак та захисту з партнером;
  • техніці атак та обороні від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

В наше время особенно важно выплескивать негативную энергию. В современном мире очень много стрессов, и если вовремя не избавиться от наплывов негатива, то депрессия вам обеспечена. Во избежание неприятных ситуаций, помощью может оказаться занятие самбо. В зале на тренировках можно выплеснуть весь пар, и после чего с новыми силами вернуться к делам.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в СК «Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті найвищих досягнень — професійним спортом

Приходьте на тренування з Самбо на Печерці до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші секції по Самбо — ви можете подивитися тут, а також можете зайти на наш YouTube канал, щоб не пропустити нові відео.