Секції боксу Київ у СК «Міксфайтер» запрошує всіх бажаючих на тренування будь-якого рівня підготовки, починаючи з 6 років. Ми маємо секції боксу у багатьох районах Києва. До кожного клієнта підходимо індивідуально залежно від потреби. Починаючи від ігрової форми для дітей та закінчуючи серйознішим підходом для дорослих на професійному рівні підготовки до боксу Київ.

Список наших секцій з боксу у Києві

Секції Боксу

Є можливість займатися як у групі, так і персонально. Секції боксу є різних районах різна ціна та час, тому краще дзвоніть або пишіть на один із телефонів який є на сайті. Вас повністю проконсультують з усіх питань і ви зможете зробити вибір.

Секції боксу Київ. Чому саме бокс Київ

Такий вид спорту, як бокс, Київ вважають досить ризикованим, але тільки якщо займатися ним на професійному рівні. Якщо говорити про аматорський образ, так званий «для себе», великої небезпеки для людини він не несе, якщо займається тренером, який професіонал у своїй ніші.

Ходять легенди, що боксери агресивні особи варто їх лише зачепити. Попри таку думку, боксери навпаки (якщо говорити про більшість) не агресивні і не емоційні запальні люди, які йдуть на конфлікт, як тільки з’являється такий випадок. Навпаки заняття боксом формують дуже важливі риси характеру, а саме спокій, холоднокровність та стриманість.

Бокс у Києві для дітей

Секції боксу Київ для дитини – це чудова можливість навчитися постояти за себе та своїх близьких, розвинути своє тіло, зміцнити здоров’я та дух.

З плюсів цього виду спорту можна виділити такі плюси:

  1. Загартування характеру та сили волі;
  2. Розвиток витривалості дитини та набути більше сміливості;
  3. Розвиток дисципліни та самоконтролю у необхідних ситуаціях;
  4. Розвиток реакції та координації рухів, яка послужить хорошу службу надалі;
  5. Зміцнення всіх систем організму (дуже важливий пункт).

Бокс у Києві для дітей у наш час у принципі безпечний вид спорту. Заняття обов’язково відбуваються під керівництвом досвідченого тренера. Початківці спортсмени не мають можливості спарингуватися в рингу один з одним. Упор на тренуваннях робиться на скакалках, стрибках, біг та відпрацювання техніки на груші. Саме завдяки цьому секції боксу можна назвати одним із найбезпечніших для дітей видом спорту.

Бокс Київ для дівчат

Секції боксу для дівчат зараз користується популярністю у прекрасної половини людства з різних причин. Часті заняття даним видом спорту сприятливо впливають на тіло та емоційний стан дівчат. Завдяки підвищеним фізичним навантаженням можна швидко набути бажаних форм.

Завдяки активним та енергійним тренуванням з боксу для дівчат можна стимулювати кровообіг, а також покращити роботу опорно-рухового апарату. В результаті завзятих занять формується рівна і гарна постава. Перетворення відбуваються як зовні, а й усередині. Секції боксу Київ розробляє силу волі, підвищує самооцінку та допомагає контролювати вируючі емоції. Можливість випустити пару, якщо є необхідність. Не на останньому місці слід згадати про можливість самооборони в критичних ситуаціях, що дуже актуально зараз.

Секція боксу для чоловіків

Всім відома приказка, що сміливим відчиняються всі двері. Для чоловіків це дуже важливий аспект, оскільки успішна людина має бути впевнена у своїх силах. Коли йде активне заняття спортом у цьому випадку боксом, чоловік набуває впевненості у своїх силах, стає більш привабливим, може постояти за себе та своїх близьких та відкрити для себе нові можливості свого організму. Бокс секції Київ може дати чоловікові добре виглядати як зовні, так і побороти внутрішніх демонів страху всередині.

Бокс для мужчин

Чим ми можемо вам допомогти у питаннях секції боксу

Насамперед – це позбавлення від негативної енергії та заряд дофаміном, а саме – гормоном щастя. Покращується настрій та з’являється стан задоволення. Результати не змушують на себе довго чекати, і їх можна помітити протягом 1-2 місяців: зниження ваги, підвищена витривалість, відсутність задишки, покращена сила удару і, звичайно ж, збудований захист.

У нашому клубі секції бокс Київ у СК «Міксфайтер» ви можете отримати всі ті аспекти, які описані вище, отримати нові знайомства і відкрити для себе нові можливості.