Секція боксу до СК «Міксфайтер» запрошує всіх бажаючих на тренування будь-якого рівня підготовки, починаючи з 6 років. Ми маємо можливість тренувати у багатьох районах Києва у наших залах. До кожного клієнта підходимо індивідуально залежно від потреби. Починаючи від ігрової форми для дітей і закінчуючи серйознішим підходом для дорослих на професійному рівні підготовки.

Список наших секцій з боксу

Секції Боксу

Є можливість займатися як у групі, так і персонально. У різних районах різна ціна та час, тому краще дзвоніть або пишіть на один із телефонів який є на сайті. Вас повністю проконсультують з усіх питань і ви зможете зробити вибір.

Секція боксу. Чому саме бокс

Такий вид спорту як бокс вважають досить ризикованим, але якщо займатися ним на професійному рівні. Якщо говорити про аматорський образ, так званий «для себе», великої небезпеки для людини він не несе, якщо займається тренером, який професіонал у своїй ніші. Усі види спорту непогані, якщо ними займатися без фанатизму та не доводити свій організм до травм.

Ходять легенди, що боксери агресивні особи варто їх лише зачепити. Попри таку думку, боксери навпаки (якщо говорити про більшість) не агресивні і не емоційні запальні люди, які йдуть на конфлікт, як тільки з’являється такий випадок. Навпаки заняття боксом формують дуже важливі риси характеру, а саме спокій, холоднокровність та стриманість.

Прийшовши на тренування вперше, деякі знову знаходять себе, мають можливість отримати нові знайомства, друзів і іноді мета в житті. Секція боксу в ранньому віці дає можливість дитині розвиватися, дисциплінувати себе і вчиться відповідальності, яка стане в нагоді йому в подальшому житті.

Секція боксу для дітей

Бокс для дитини – це чудова можливість навчитися постояти за себе та своїх близьких, розвинути своє тіло, зміцнити здоров’я та дух.

З плюсів цього виду спорту можна виділити такі плюси:

  • Загартування характеру та сили волі;
  • Розвиток витривалості дитини та набути більше сміливості;
  • Розвиток дисципліни та самоконтролю у необхідних ситуаціях;
  • Розвиток реакції та координації рухів, яка послужить хорошу службу надалі;
  • Зміцнення всіх систем організму (дуже важливий пункт).

Для дітей бокс у наш час у принципі безпечний вид спорту. Заняття обов’язково відбуваються під керівництвом досвідченого тренера. Початківці спортсмени не мають можливості спарингуватися в рингу один з одним. Упор на тренуваннях робиться на скакалках, стрибках, біг та відпрацювання техніки на груші. Саме завдяки цьому бокс можна назвати одним із найбезпечніших для дітей видом спорту. Але, незважаючи на низькі ризики травматизму при записі до секції бажано мати медичну страховку для дитини, щоб бути максимально готовою до можливих травм.

Бокс для детей в Киеве

Секція боксу для дівчат

Жіночий бокс зараз користується популярністю у прекрасної половини людства з різних причин. Часті заняття даним видом спорту сприятливо впливають на тіло та емоційний стан дівчат. Завдяки підвищеним фізичним навантаженням можна швидко набути бажаних форм. Давно не секрет, що бокс – вид спорту не лише для здоров’я, а й для краси.

Завдяки активним та енергійним тренуванням з боксу для дівчат можна стимулювати кровообіг, а також покращити роботу опорно-рухового апарату. В результаті завзятих занять формується рівна і гарна постава. Перетворення відбуваються як зовні, а й усередині. Бокс розробляє силу волі, підвищує самооцінку та допомагає контролювати вируючі емоції. Це чудова психологічна розрядка після виснажливих трудових та сімейних буднів. Можливість випустити пару, якщо є необхідність. Не на останньому місці слід згадати про можливість самооборони в критичних ситуаціях, що дуже актуально зараз.

Бокс для женщин

Секція боксу для чоловіків

Всім відома приказка, що сміливим відчиняються всі двері. Для чоловіків це дуже важливий аспект, оскільки успішна людина має бути впевнена у своїх силах. Коли йде активне заняття спортом у цьому випадку боксом, чоловік набуває впевненості у своїх силах, стає більш привабливим, може постояти за себе та своїх близьких та відкрити для себе нові можливості свого організму. Секція боксу може дати чоловікові добре виглядати як зовні, так і подолати внутрішніх демонів страху всередині.

Бокс для мужчин

Чим ми можемо вам допомогти у питаннях боксу

Насамперед – це позбавлення від негативної енергії та заряд дофаміном, а саме – гормоном щастя. Покращується настрій та з’являється стан задоволення. Результати не змушують довго чекати, і їх можна помітити протягом 1-2 місяців: зниження ваги, підвищена витривалість, відсутність задишки, поліпшена сила удару і, звичайно ж, збудований захист.

У нашому клубі секція боксу у СК «Міксфайтер» ви можете отримати всі ті аспекти, які описані вище, отримати нові знайомства та відкрити для себе нові можливості.

Також можете ознайомитись з нашим YouTube каналом.