Тхеквондо на Позняках у СК «Міксфайтер» проходять за адресою проспект Петра Григоренка, 21Б (309-а школа). Ми приймаємо дітей з 6 до 17 років. Як для новачків, так і для досвідчених хлопців та дівчат. Можливі персональні та групові тренування.

Тхеквондо на Позняках. Розташування секції

Ціна тренувань тхеквондо

Перше тренуванняРазове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональные занятия
Безкоштовно100 грн750 грн500 грн

График занятий

ДніГрупаЧасТривалість
Вт і ЧтГрупа 1 від 6 до 11 років17:00 — 18:001 година
Вт і ЧтГрупа 2 з 12 до 17 років18:00 — 19:301 годину 30 хв.

Варіанти тренувань

Персональні тренування У цьому випадку ви працюєте з досвідченим тренером віч-на-віч. Він зможе швидко оцінити сильні та слабкі сторони дитини. Зрозуміти, який режим тренувань потрібно надати для максимально швидкого зростання. Що є суттєвим фактором

Йтиме постійна робота над помилками. Правильна стойка, постановка ударів, розтяжка, фізичне навантаження. Всі елементи будуть даватися за збільшенням, і вже на перших тренуваннях з тхеквондо на Позняках ви отримаєте результат.

Групові тренування. Ви працюєте у парі з іншими учнями. Тренер слідкує за всіма вами, дає завдання, корегує помилки. Є можливість працювати з новачками та досвідченими хлопцями.

Ви отримаєте цікавий досвід роботи з різними хлопцями та дівчатами. Також нові знайомства, друзів може навіть погляди. Адже, як показала практика, спілкування не закінчується лише тренуваннями.

Тхеквондо для дітей

тхеквондо киев

Займатися спортом змалку — це ідеальний варіант. Тут йдеться не лише про зміцнення свого тіла, навичок самооборони, спілкування з іншими спортсменами. Що, до речі, немало важливо. Ваше спілкування формує від частини вашу особистість.

Також дитина має можливість брати участь у різного роду змаганнях, підвищуючи свої бойові навички, нагороди, досвід. Їздити за кордон та стати професійним спортсменом. Такий етап розвитку дитини дуже корисний, динамічний та цікавий.

Користь від тренувань тхеквондо

Тхеквондо на Позняках — це не лише прийоми самооборони, це ще й:

 • Гармонійний фізичний розвиток та зміцнення здоров’я;
 • Витривалість та стресостійкість;
 • Розвиток соціальних навичок та комунікації;
 • Підвищення концентрації уваги та швидкості прийняття рішень;
 • Формування вольових якостей та самодисципліни;
 • Розвиток інтелектуальних здібностей та структурного мислення;
 • Виховання якостей лідера;
 • Морально-моральне виховання.
тхеквондо для детей

Зал для тренувань з тхеквондо

Відео наших учнів з Тхеквондо на Позняках

Тренер з тхеквондо на Позняках

Тренер с тхэквондо

Єфименко Олександр Євгенович

 • Досвід занять – 30 років, досвід тренерської роботи 22 роки;
 • Міжнародний інструктор World Taekwondo Akademy, 3rd Class Taekwondo Master;
 • Чорний пояс 4-й дан, провідний спеціаліст з Пумсе у Федерації тхеквондо ВТ України;
 • Фахівець фізичного виховання (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова);
 • Неодноразовий призер та переможець всеукраїнських та міжнародних турнірів, фіналіст 1-го Чемпіонату Світу з Пумсе (Сеул, Південна Корея, 2006 р.);
 • Вихованці тренера Єфименко О.Є. є призерами та переможцями турнірів різного рівня, у тому числі Чемпіонатів України, Чемпіонатів Європи та Світу.

Правильно зроблений вибір у напрямку розвитку своєї дитини покладе величезний фундамент майбутнього. Нові можливості починають відкриватися, якщо зробити свій перший крок на шляху до нього. Ми даємо вам можливість зробити такий крок, ваше рішення – це його зробити чи ні. Секція з Тхеквондо на Позняках – це не просто тренування, це відкриття великих можливостей для себе.

Інші наші секції ви можете переглянути перейшовши за посиланням «Міксфайтер«. Також можете зайти на наші соц. мережі, де ми щодня публікуємо нові матеріали з наших тренувань.