Жіночий бок. Таке поєднання в одних чоловіків викликає бажання безупинно сипати уїдливими дотепами, інші готові викласти за подібне видовище кругленьку суму. А що ж жінки? За останні роки кількість шанувальників боксу серед представниць прекрасної статі неабияк додалося. Чим такий привабливий цей вид спорту? Яка від нього користь? І чи варто жінкам займатись боксом?

Розташування та локації!

Жіночий бокс

Краса із кулаками!

Як і в будь-якого іншого виду спорту, у жіночого боксу є плюси та мінуси. Почнемо з добрих новин. «Жіночий бокс, або фітнес-бокс, допомагає відчутно скинути зайву вагу після двох-трьох тижнів активних тренувань, — розповідає інструктор із тайського боксу Євгенія Желєзнова. — А за кілька місяців у вас з’являться рельєфний живіт, гарна тонка талія, стрункі підтягнуті стегна, сідниці та руки. Хода стане легкою, а пластика — розкутою та граціозною».

Перетворення відбуваються як зовні, а й усередині. Бокс розробляє силу волі, підвищує самооцінку та допомагає контролювати вируючі емоції. Це чудова психологічна розрядка після виснажливих трудових та сімейних буднів. Можливість випустити пару, якщо завгодно. Погодьтеся, набагато продуктивніше від душі побити грушу, ніж закочувати черговий скандал благовірному.

Помилково думати, що бокс – спорт для людей недалеких. Навпаки, він змушує мозок посилено працювати, продумувати різні комбінації, передбачати удари супротивника, вибудовувати правильний захист. І ще один практичний бонус. Займаючись боксом, ви легко освоїте прості, але дуже дієві прийоми самооборони і зможете дати відсіч кривднику в разі потреби. У наші дні ця навичка може виявитися дуже корисною.

Якщо організм проти.

Жіночий бокс

Тепер слід обговорити неминучі негативні моменти. Багато дівчат скептично ставляться до боксу через можливість отримати як «прикрасу» синець під оком або вибитий зуб. Насправді травматичність боксу дещо перебільшена. Навіть бігова доріжка при невмілому підході здатна заподіяти набагато більше шкоди. Звичайно, під час занять з боксу доведеться завдати чимало ударів. Але тут набагато вищий ризик отримати пошкодження внутрішніх органів і навіть струс мозку. Хоча така перспектива малоймовірна, якщо ви чітко дотримуватиметеся інструкцій тренера і не відволікатиметеся під час занять.

Важливо враховувати наявні протипоказання. Серед них — будь-які порушення зору, проблеми із серцем та судинами, хвороби органів дихання та опорно-рухового апарату, старі недолічені травми. У цьому випадку краще не ризикувати та підібрати більш миролюбний вид фізичної активності. Якщо є найменші сумніви щодо стану здоров’я, краще проконсультуватися з лікарем та отримати схвалення.

Жіночий бокс. Особливості

Бокс для жінок та чоловіків майже нічим не відрізняються. Бій проводиться у спеціальних рукавичках та включає 6 або 10 раундів. Те, що відрізняє бокс для дівчаток від чоловічого боксу, — це існування необхідної речі для дівчат, що входять до екіпірування – протекторів, які захищають груди.

Тоді як відбуваються раунди? Так само, як і у чоловіків. Тільки за часом жіночий раунд на 1 хвилину менше. Головне – довести суперницю до такого стану, за якого продовжувати бій буде неможливо, і тоді перемога буде очевидною!

Жіночий бокс

Жіночий бокс: користь та шкода

Люди, які йдуть на тренування, напевно, розмірковують про те, наскільки корисний і шкідливий бокс. Тож у чому конкретно полягає користь боксу для дівчат?

  • Здоров’я. Для спорту необхідно регулярне проходження медичного огляду, оскільки він дозволяє: стежити за своїм здоров’ям, правильно харчуватися, щоб організм отримував необхідні вітаміни та мікроелементи, почати м’язам розвиватися, а організму – краще працювати.
  • Схуднення. Багато дівчат стежать за фігурою, бажаючи завжди залишатися привабливими. Вони сидять на дієтах, займаються спортом. Але користь боксу для жінок, це очевидно. Так, людина постійно перебуває в русі, а значить, спалює велику кількість калорій, що дозволяють скинути зайву вагу.
  • Правильна постава. Правильна постава має відношення не тільки до зовнішнього вигляду, але й здоров’я. Робити правильну поставу важливо насамперед для самої себе. Адже кому сподобається біль у спині?
  • Поліпшення фізичної підготовки. Що до неї входить? Підвищення сили, витривалість, уточнення координації рухів. Тіло починає переносити різні навантаження легше, виникає бажання посилено працювати над ним.
  • Самооборони. Придбання професійних навичок самозахисту є великим плюсом для повсякденного життя, адже вміти захищатися від будь-кого – запорука збереження фізичного та ментального здоров’я, а іноді навіть життя.
  • Підвищення самооцінки. Єдиноборство зміцнює силу духу і на зміну набридлому утиску, яке так складно побороти, приходить довгоочікувана впевненість.
  • Емоційна розрядка. Нині стрес займає основне місце у житті. Але дівчина, яка займається єдиноборством, морально відпочиває та забуває про всі проблеми, бо напруга, втома та роздратування покидають її. Весь негатив, який був усередині, випаровується, ніби його не

Детальніше про секцію з боксу можна дізнатися тут

Відео спарингів, змагань та відеоуроки наших тренерів Ви можете переглянути на нашому ютуб каналі: Міксфайтер Київ