Кікбоксінг! 23-25.02.18 р. відбудеться відкритий київський міський турнір з кікбоксингу “КУБОК МЕРА-18. ПЕРШИЙ ЕТАП»!

Кікбоксінг! Терміни та місце проведення змагань!

З 23 по 25 лютого поточного року у Києві відбудеться відкритий міський турнір з кікбоксингу ВТКА “КУБОК МЕРА-18. ПЕРШИЙ ЕТАП».
Зважування – 23.02.2018 з 11.00 до 16.00 за адресою: вул. Львівська, 25, оздоровчий комплекс Київської гімназії східних мов №1, поверх №3 КДЮСШ «Рінг», проїзд до станції метро «Житомирська».
Поєдинки відбудуться 24-25. 02. 2018 р. у приміщенні корпусу №5 НУФВСУ за адресою: м. Київ, вул. Фізкультура 1. Проїзд до станції метро Олімпійська, або Палац Спорту.
Організацію та проведення змагань здійснюють Київська міська спортивна аматорська асоціація ВТКА з традиційного карате, кікбоксингу та всіх стилів та Київська міська конфедерація таїландського боксу та кікбоксингу.

Кікбоксінг! Керівництво змагань!

Головний суддя змагань Гребінь Є. М.
Голова організаційного комітету Нікулін О.В.
Головний секретар змагань Беренсон Я. А.

Ціль змагань!

1. Популяризація та подальший розвиток кікбоксингу ВТКА.
2. Відбір перспективних спортсменів для участі у всеукраїнських змаганнях.
3. Виконання масових спортивних розрядів за еском.
4. Популяризація здорового життя.

Кікбоксінг! Умови проведення змагань!

Змагання проводяться згідно з діючими на території України правилами змагань з кікбоксингу ВТКА, у розділах фулл-контакт, лоу-кік, К-1, К-1-лайт лоу-кік-лайт, лайт-контакт, семи-контакт, сольні композиції. До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які представляють спортивні організації м. Києва, України та інших держав. Допуск до змагань не нижчий за другий юнацький розряд. Склад команди – не обмежений. Здвоювання в категоріях необмежено.
Змагання особисто-командні, з вибуттям після першої поразки. Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, які здобули команди за підсумками всіх трьох етапів «Кубка Мера-18», з урахуванням очок, здобутих спортсменами кожної команди, як в етапах Кубка Мера, так і в Чемпіонаті, Кубку Києва.

За перше місце спортсмена команда отримує 7 очок, за ІІ – 5 очок, за ІІІ – відповідно по 3,5 очка. До того ж за кожну перемогу свого спортсмена команда отримує 1 очко. Результати спортсменів групи «Б» враховуються лише у разі рівності очок у кількох команд. У разі рівної кількості очок, з урахуванням результатів спортсменів групи «Б», команди займають вище місце з тих, на які претендують.

Бажаємо спортсменам команди спортивного клубу Міксфактор нових перемог!

Записатися на тренування з ММА, кікбоксингу, тайського боксу можна .

Більш детальну інформацію про турнір з кікбоксингу Кубок МЕРА — 18 можна переглянути — Тут