Айкідо для дітей на Оболоні

Наші заняття айкідо для дітей:

«Практика та ще раз практика!» (с)

Заняття айкідо — це активний рух та зміцнення тіла.

Усі сучасні люди, починаючи вже з дошкільнят підготовчих груп дитсадка, проводять багато часу, сидячи. Найкраща профілактика ослаблення імунітету (і, наслідок, частих хвороб), змін постави та відпочинок після розумової діяльності – корисне навантаження на все тіло.

Заняття айкідо починаються з відпрацювання страховки (покрокове вивчення техніки правильного падіння) та загальної фізичної підготовки. Потім приступають до вивчення прийомів айкідо.
У айкідо немає ударів (за винятком відволікаючих, званих «атемі»). Техніки побудовані на правильному виведенні з рівноваги та кидку.

Наші заняття айкідо ставлять першим завданням зміцнення тіла (посилення м’язів, розтяжка, збільшення гнучкості суглобів) – а також, що не менш важливо для бойового мистецтва – розвиток уважності та навичок самоконтролю для усвідомленого застосування прийомів.

Чому навчає айкідо для дітей на Оболоні?

З історії випливає, що це бойове мистецтво прийшло на зміну бу-дзюцу (мистецтву вбивати). Об’єднуючи в собі техніки кількох єдиноборств, айкідо покликане допомогти людині досягти гармонії, вчить її самообороні з допомогою енергії противника.

У нашому клубі айкідо навчальний процес включає:

Айкідо для дітей на Оболоні
  • Тренування прийомів рукопашного бою «айкідзюцу». Ця ударна та кидкова техніка вчить звільнення від захоплень, поводження з холодною зброєю.
  • Вправи з партнерами. Спаринги допоможуть виробити почуття часу та покращити координацію. Тільки завдяки практичним тренуванням можна знайти основні навички самозахисту та освоїти принципи страховки при падіннях.
  • Комплекс фізичних вправ, які покращують гнучкість, підвищують силу, витривалість та швидкість. Навантаження необхідне для формування та зміцнення м’язів, це дозволить виконувати будь-які вправи та покращувати техніку.

Айкідо для дівчаток та хлопчиків на Оболоні

Дівчаткам цей вид спорту подарує такі додаткові переваги як:

  • Красива постава;
  • Граціозність рухів;
  • Впевненість в собі;
  • Навички самооборони;
  • Вміння уникати конфліктів.

Заняття цим єдиноборством підходять спокійним, посидючим та цілеспрямованим дітям. Якщо ж дитина гіперактивна, не може всидіти на місці, краще вибрати для неї інший вид спорту, де вона зможе виплеснути свою енергію.

Айкидо на Оболони — занятия проходят по адресу : ТРЦ «Дрим Таун -1» адрес: Оболонский пр. 1б;