Айкідо для дівчат Голосіїв, тренування проходять за адресою: Креативна Міжнародна Дитяча Школа, адреса Голосіївська 13Г.

Айкідо для Дівчат Голосієво.

Тут пріоритети інші, і, відповідно, методи навчання та проведення тренувань, інші.

Основна мета занять для дівчат:

Айкідо для дівчат Голосієво

Самозахист, розвиток впевненості у собі, хороша фізична форма, та особисті досягнення в Айкідо (ступеня майстерності).

Але самозахист не може бути ефективним, без фізичної підготовки, а впевненість у собі – розвивається шляхом подолання труднощів тренування.

Основний наголос у фізичному розвитку, ставитися на: Швидкість, Спритність, Витривалість, і в останню чергу, скоріше як наслідок, на розвиток сили.

На початковому етапі тренувань, що переважають техніки самозахисту, далі поступово вирівнюються, з техніками базових форм Айкідо.

Дуже важливим є позитивний емоційний настрій на тренуванні, вміння долати труднощі з посмішкою.

Користь Айкідо для дівчат

Айкідо для дівчат Голосієво

Насамперед, слід зазначити, що Айкідо – це здоровий спосіб життя і глибока філософія, цілий світогляд. Проте, заняття цим видом східних єдиноборств несуть у собі чимало чисто практичної користі. Жінки, які займаються цим стилем рукопашних сутичок, ефективно досягають наступних цілей:

  1. ідеальна спортивна форма;
  2. гарантоване звільнення від зайвої ваги;
  3. вміння дати відсіч негідникам, захистити себе та своїх близьких;
  4. впевненість в собі;
  5. прекрасне самопочуття та оптимальний тонус організму.
  6. та інші…

Крім того, справжній майстер Айкідо, виступаючи у ролі інструктора, обов’язково присвятить свого учня у філософську складову цього виду боротьби. Адже крім бойової техніки – ударів, кидків, блоків тощо – заняття Айкідо допомагають досягти гармонії тіла та духу. Вони змушують по-іншому поглянути на багато речей, що оточують людину в повсякденному житті.

Таким чином, користь від занять для будь-якої жінки цілком очевидна. Тим більше, що займатися саме Айкідо можна практично у будь-якому віці та незалежно від початкового рівня фізичної підготовки. Важливо лише мати медичних протипоказань до фізичних навантажень. Заняття гарантовано принесуть будь-якій жінці і силу та грацію!

Самозащита, развитие уверенности в себе, хорошая физическая форма, и личные достижения в Айкидо (степени мастерства).

Но самозащита не может быть эффективной, без физической подготовки, а уверенность в себе – развивается путём преодоления трудностей тренировки.

Основной упор в физическом развитии, ставиться на: Скорость, Ловкость, Выносливость, и в последнюю очередь, скорее как следствие, на развитие силы.

На начальном этапе тренировок, преобладают техники самозащиты, далее постепенно выравниваются,  с техниками базовых форм Айкидо.

Очень важен положительный эмоциональный настрой на тренировке, умение преодолевать трудности с улыбкой.