Айкідо – бойове мистецтво всім.

Ми звикли до того, щоб мати високі досягнення в будь-якому спорті, необхідно починати займатися з дитинства. Так, до 20-22 років, коли людина досягає піку своїх фізичних можливостей, вона може показати максимальний результат.

Айкідо для дівчат Київ

Багато хто запитує, чи є сенс  починати займатися айкідо у дорослому віці  і який вік оптимальний для занять.

Поспішаю Вас порадувати: Ви можете почати займатися айкідо та досягти високого рівня майстерності абсолютно  у будь-якому віці ! Айкідо – не спорт, тут фізичні здібності не головне. Більше того, в айкідо перемогу здобуде не той, хто сильніший, сміливіший, молодший і енергійніший, а той, хто досвідченіший, у кого краща техніка та розуміння принципів бойового мистецтва.

Насправді методика викладання айкідо дітям (до 12 років) сильно відрізняється від методики викладання дорослим, і є більше ОФП з елементами айкідо, ніж айкідо в чистому вигляді. У свою чергу на тренуваннях для підлітків і для дорослих відпрацьовується повний арсенал технік і дається глибше розуміння принципів айкідо.

У Японії до шкільної програми входить дзюдо як заміна нашої фізкультури. У дзюдо немає ударів, тому немає небезпеки, що дитина розвине агресію і покалічить когось. У вишах Японії програма фізичного розвитку передбачає заняття айкідо.

Айкідо чудово підходить для дорослих, тому що саме з життєвим досвідом розкриваються усі тонкощі стратегії. З віком люди розуміють, що можна і потрібно перемагати хитрістю, розумом та розрахунком, а не силою. Дорослі набагато краще за дітей усвідомлюють важливість того, що запорука успіху – опинитися в потрібному місці в потрібний час, тому здатні глибше вивчити принципи айкідо.

Що дасть айкідо для дівчат Київ?

Жінки, які займаються цим стилем рукопашних сутичок, ефективно досягають наступних цілей:

 1. ідеальна спортивна форма;
 2. гарантоване звільнення від зайвої ваги;
 3. вміння дати відсіч негідникам, захистити себе та своїх близьких;
 4. впевненість в собі;
 5. прекрасне самопочуття та оптимальний тонус організму.
 6. та інші…

Чому дівчатам варто вивчати айкідо ?

Айкідо для дівчат Київ
 1. Айкідо є мистецтвом самозахисту від агресивних дій нападаючого, у ньому відсутнє лобове зіткнення супротивників. Основа взаємодії – відхід з лінії атаки та перенаправлення ударів.
 2. Техніка айкідо передбачає використання енергії та імпульсу сили нападаючого проти нього. Результат протиборства залежить немає від фізичної переваги, як від технічного майстерності спортсмена.
 3. Орієнтація ударної активності в айкідо на відволікання опонента мінімізує рівень травмонебезпеки на тренуваннях.
 4. Айкідо виключає змагальні спаринги на повну силу, взаємодія в парах націлена лише на відпрацювання прийомів та зв’язок. Ті, що тренуються, є партнерами, а не конкуруючими суперниками.
 5. При вплив на болючі точки противника важлива не велика м’язова сила, а швидкість і точність рухів.
 6. Кидкова техніка, що реалізується на принципі важеля, доступна жінкам з тендітною статурою. Її ефективність посилюється завдяки ефекту несподіванки.
 7. Простота виконання прийомів айкідо.
 8. Програма тренувань базується на вивченні навичок правильного падіння, що дозволяють убезпечити себе не лише в умовах реального бою, а й у повсякденному житті.
 9. Вивчення комплексів обеззброюючих дій дозволяє подолати психологічні бар’єри у спортсменок та ефективно протистояти збройному нападу.
 10. Відсутність акценту в тренувальному процесі на силові навантаження виключає надмірний розвиток мускулатури та гіпертрофованість окремих груп м’язів.

Наші клуби:

 • ТРЦ «Дрім Таун -1» адреса: Оболонський пр. 1б;
 • Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А;
 • Макото Додзьо, адреса: пров. Новопечерський 7;
 • Спорткомплекс КНУБА(КИСІ), адреса: Освіти 3;
 • Шинбукан Додзьо, адреса: Симиренка 5А;
 • ДНЗ «Радуга», адреса: Прирічна 19Б;
 • ЖК «Парк-Стоун», адреса: Героїв Сталінграда 2Д;
 • Гімназія 261, адреса: Архітектора Вербицького, 7;
 • Клуб єдиноборств «Атлет», адреса: Єлизавети Чавдар 12;
 • Клуб єдиноборств «Атлет», адреса: Академіка Вільямса 5А;
 • Школа Think Global, адреса: Академіка Вільямса 72;
 • Gym Fit, адреса: Прирічна 11
 • Дошкільний навчальний заклад 160 «Позняки», адреса Ганни Ахматової 11А;
 • Креативна Міжнародна дитяча школа, адреса Голосіївська 13Г;
 • Клуб Комбат Айкідо, адреса: Раїси Окіпної 8;
 • Клуб єдиноборств «Атлет», адреса: м. Бровари, Симона Петлюри 20.