Айкідо на Оболоні — заняття проходять за адресою: ТРЦ «Дрім Таун-1» адреса: Оболонський пр. 1б;

ГрупаЧасТривалість
1 дитяча група16:00-17:001 час
1 підліткова група17:00-18:001 час
2 дитяча група18:00-19:001 час
2 підліткова група19:00-20:001 час
Доросла група20:00-21:001 час

Айкідо на Оболоні — цікаві факти

  • Назва айкідо складається із трьох ієрогліфів. «Ай» має кілька значень, це «підходити, збігатися», «бути правильним» та «гармонія». «Кі» це енергія духу, дихання та життєва енергія. «До» можна розшифрувати як «дорога, спосіб». Загальне значення – шлях до гармонії духу.
  • Айкідо почало свою історію в 1920 році в Аябе, Японія. Майстер Весіба, засновник цього мистецтва, переживав у той час трагедію: смерть батька та двох дітей. Він почав шукати розраду в релігійному вченні Оомото-ке, яке вплинуло на розвиток айкідо.
  • Спочатку великий майстер Моріхей Уесіба навчався бойового типу мистецтва Дайто-рю Айкі-дзюдзюцу у знаменитого вчителя Сокаку Такеда. Але потім він почав відмовлятися від методів тренувань свого вчителя та створив власне мистецтво Айкідо.
  • Уесіба сформував айкідо на основі традиційних напрямків дзю-дзюцу, кен-дзюцу, а також мистецтва каліграфії.
  • Традиційне бойове мистецтво буд-дзюцу вчить мистецтву вбивати, а айкідо, використовуючи ті ж техніки, вчить, як зупинити вбивства і зробити людину сильнішою, при цьому поєднуючи людей на основі кохання.
  • В основу айкідо Уесіба заклав уміння придушувати супротивника його ж агресією. Майстер використовує всю силу противника проти нього самого, залишаючись при цьому в рівновазі.
Айкидо на Оболоне
Айкідо для кожного

Чим корисний Айкідо на Оболоні

Заняття Айкідо дозволяють нам усвідомлено підійти до власного духовного та фізичного розвитку. Певні фізичні навантаження під час тренувань виховують дух, розвивають витривалість, сприяють зниженню ваги та розвитку гнучкості, тримають організм у тонусі, покращують самопочуття та зміцнюють загальне здоров’я. Всі техніки айкідо практикуються як з лівого, так і з правого боку, таким чином, у роботу залучені обидві півкулі мозку.

Рухи в Айкідо є своєрідними вправами для всієї опорно-рухової системи людини, включаючи сухожилля, м’язи та суглоби. При виконанні технік айкідо увага зосереджується на збереженні центральної лінії тіла, а також на збереженні спини та шиї абсолютно прямими, а грудної клітини відкритої, що допомагає придбати правильну поставу, зміцнює м’язи спини та запобігає розвитку вікової деформації хребта. Виконання цих рухів вчить правильного дихання за участю діафрагми. .

В айкідо використовується безліч технік больових замків «канцецу», при виконанні яких суглоби зап’ястя та ліктя м’яко витягуються у напрямку їхнього природного згину, що розвиває їхню еластичність. Це особливо корисно при боротьбі зі старінням, оскільки нееластичні суглоби коліна та зап’ястя з віком можуть суттєво обмежувати нашу мобільність. Крім того, ці фіксуючі суглоби техніки стимулюють життєво важливі терапевтичні точки тіла, покращуючи циркуляцію крові та зміцнюючи імунну систему.