АЙКІДО — має стародавнє коріння і водночас це одне з найвитонченіших сучасних видів бойових мистецтв Японії.

Айкідо на Осокорках, тренування проходять за адресою: Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А

Що таке Айкідо?

Айкідо це не змагальний вид спорту, оскільки він заснований на принципах відсутності протиборства. Айкідока обирають не перемогу у змаганні, а щоденну практику саморозвитку. Відсутність протиборства означає контроль інстинктів агресивності та суперництва та спрямування їх шляхом згоди та гармонії.

Айкидо на Осокорках
Айкідо на Осокорках

Популярність айкідо у його миролюбній філософії. У різних країнах його практикують мільйони людей.

Технічно айкідо схоже на борцівські єдиноборства або рукопашний бій, ті самі кидки та заломи. Однак техніка адаптована до безпечної практики. Початківці відразу вивчають розділ Укемі: падіння та техніка асистента — це свого роду техніка безпеки.

На відміну від більшості інших бойових мистецтв, айкідо намагається поглинути атакуючу дію, а не блокувати її. Основне завдання в айкідо — узгодженість з рухом атакуючого та продовження цього руху, контролюючи та перенаправляючи енергію атаки. Айкідо – це м’який стиль. Проте грамотний тренер завжди повертає увагу учнів до традиційного бойового аспекту.

Скільки потрібно займатися, щоб освоїти Айкідо?

Це питання ставили, мабуть, кожному інструкторові Айкідо хоча б раз у житті. Чергова відповідь проста – «Все життя!». Адже Айкідо – це бойове мистецтво і насправді включає пошук ідеального руху. У Айкідокі завжди знайдеться аспект, який треба буде більше працювати. У зв’язку з цим Айкідо легко порівнювати з іншими видами мистецтва, як наприклад з грою на фортепіано або малюванням. Також немає певного моменту, коли можна сказати собі, що повністю опанував щось.

Для новачка подібна відповідь буде, зрозуміло, недостатня. Найкраще відповісти, сказавши йому, що в середньому знадобиться приблизно п’ять-шість років, щоб досягти рівня першого дана (чорний пояс). Однак це залежить від частоти тренувань, попереднього особистого досвіду, таланту та, звичайно, інструктора. Насамперед для того, щоб навчитися Айкідо, учневі потрібно багато терпіння та партнер для тренувань, тому що в основному техніки Айкідо містять справді складні послідовності рухів, а іспити для отримання нового розряду допомагають підвищити успішність навчання.

Що потрібно для тренувань з айкідо на Осокорках

1. Кейко-гі — форма для занять, у просторі зазвичай звана «кімоно». Придбайте кімоно для айкідо або дзюдо білого кольору. Одяг має бути вільним, не облягаючим. Початківці підв’язують кейко-гіпоясом білого кольору.

Чисте змінне взуття з немаркими підошвами.

Буки — дерев’яна тренувальна зброя:

  • боккен — дерев’яний меч;
  • дзё — дерев’яна палиця;
  • танто — дерев’яний ніж.

Тренувальна зброя (бокен, дзьо, танто) має бути в належному стані. Не використовуйте предмети з тріщинами, скалками і т.д., Хороше буки зазвичай виготовляється з деревини міцних порід: білого дуба, граба та інших.

Оскільки перелічені предмети можуть бути дуже різного призначення та якості, ми рекомендуємо Вам перед їх придбанням отримати консультацію в нашому клубі.

Наявність власного буки на своєму першому занятті вітається, але не є обов’язковим.

Тренування айкідо на Осокорках мають низку переваг:

  1. Сприяють поліпшенню координації рухів, розвитку витривалості, надають загальнозміцнюючу дію, благотворно впливають на серцево-судинну систему, сприяють зниженню ваги, покращують психічне здоров’я, фізичну форму, покращують поставу, мають відмінний антистресовий ефект, сприяють досягненню гармонії з внутрішньою;
  2. Формують уміння надавати самооборону шляхом застосування дійових прийомів самозахисту;
  3. Формують уміння використовувати агресивні сили нападаючого проти нього самого. Айкідо не передбачає насильства та травматичності, а базується на правильному застосуванні плавних прийомів та кругових рухів;
  4. В айкідо не буває змагань, оскільки результат очевидний – програє завжди нападник.
  5. Наша школа айкідо пропагує цей вид спорту в класичній інтерпретації, що є найбільш ефективним з точки зору зміцнення тіла, уміння зберігати стійкість під час пересування;
  6. Тренування айкідо мають чудовий психологічний ефект, зумовлений парними заняттями, а саме індивідуальністю кожного окремого партнера. Завдяки вивченню особливостей свого партнера і вибору прийомів найбільш ефективного впливу на нього, ми розвиваємо власний спосіб мислення, що неодмінно допоможе нам у повсякденному житті боротися з труднощами, що виникають, позитивно ставитися до побутових негараздів, вирішувати виникаючі конфліктні ситуації;

РОЗКЛАД ТРЕНУВАЛЬНИК

ДніПНВТСРЧТПТСБ
ДІТИ16:00-17:0016:00-17:0016:00-17:00

Наші клуби:

Айкідо у Києві
Назва Посилання (Докладніше)
на Оболоні
ТРЦ "Дрім Таун -1" адреса: Оболонський пр. 1б
на Героїв Дніпра
ДНЗ "Радуга", адреса: Прирічна 19Б
на ст.м. Славутич
адреса: вул.Іжевська, 15а
на Ахматовій
Ганни Ахматової, 14а
на Позняках
Школа №309, просп. Петра Григоренка 21-Б, спортазл на 2 поверсі
на Славутичі
д/с «Талантвіль», провулок 1-ий Лісостеповий д.16а
на Осокорках
Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А
на Мішуги
Клуб єдиноборств «Cortez», вул.Олександра Мишуги, 2
на Голосієво
Клуб єдиноборств «Атлет», вул.Академіка Вільямса, 5А
На Васильківській
Школа «Think Global», вул.Академіка Вільямса, 72
на Борщагівці
Шинбукан-додзьо, вул.Симіренка, 5А
на Вокзальній
Спорткомплекс КНУБА (КІСД), Вул.Освіти,3
на Харьківскій
Гімназія 261, адреса: Архітектора Вербицького, 7
на Чавдар
вул.Єлизавети Чавдар, 12
на Мінській
адреса:вул.Маршала Тимошенко, 9