Айкідо на Позняках — це японське бойове мистецтво, що об’єднало кілька видів древніх технік боротьби.

Айкідо на Позняках, тренування проходять за адресою: Школа №309, просп. Петра Григоренка 21-Б, спортазл на 2 поверху

Основні правила Айкідо на Позняках

Айкидо ан Позняках

Головний Хомбу Доджо (Токіо) зберіг кілька головних правил айкідо, написаних на стіні. Той, хто вирішив зайнятися цим мистецтвом, повинен їх суворо дотримуватись.

 • Одним прийомом можна вбити людину. Не варто експериментувати із силою під час тренування, краще повністю довіритися вказівкам наставника.
 • Айкідо вчить боротися відразу з кількома суперниками одночасно. Тільки відточена майстерність кожного руху допоможе спричинити не тільки одного нападника, а й інших.
 • Займаючись айкідо, слід відчувати задоволення та радість.
 • Вчення Уесіби – лише мала дещиця того, чого належить навчитися. Опанувати необхідні рухи зможе лише той, хто тренується старанніше.
 • Навіть якщо ви починаєте заняття з повітряних рухів, а потім насиченість їх збільшується, не потрібно для цього докладати надмірних зусиль.
 • Слід пам’ятати, що головне в айкідо вправляти тіло, дух і розум людини, зробити її щиросердою. Весь арсенал прийомів — таємниці природи, і не можна вчити їм нечесних людей, які зможуть пізніше застосовувати айкідо в дурних цілях.

Айкідо на Позняках. Техніки:

Навчання майбутні айкідоїсти починають, як і представники інших єдиноборств, з базових стійок та основних прийомів. Як кажуть, повторення – мати вчення, тому учні не змагаються між собою, а максимальну кількість разів відтворюють ті чи інші рухи, доводячи їх до автоматизму.

Техніка айкідо різноманітна, в ній широко застосовуються:

 • кидки (наге-вадза);
 • больові утримання (осае-вадза);
 • удари (атемі).

Особлива риса стилю – кругові рухи, використовувані айкідоїстом під час з лінії атаки чи виведення противника з рівноваги (кудзуси).

Ще однією перевагою айкідо є навчання техніки падіння та акробатичним прийомам. В результаті учень знаходить гнучкість, краще координує рухи.

На регулярних фестивалях різні школи айкідо демонструють показові виступи своїх вихованців.

Стилі Айкідо:

Сьогодні існує понад 30 напрямків Айкідо. Найбільш розповсюджені:

 • Айкідо айкікай;
 • Єсінкай;
 • Нісіо будо;
 • Кокікай;
 • Ай-рю;
 • Айкібудо;
 • Івама-рю.
Айкідо на Позняках.

Зброя для занять Айкідо:

В Айкідо ніхто не бореться тільки з порожніми руками, але також використовуються зброя, боккенів (дерев’яний меч), Джо (коротка палиця) і дозаправитися (дерев’яний ніж).

Спокій і гармонія зі своїм буттям є одним із принципів цього бойового мистецтва, в якому людина намагається досягти духовної стабільності.

З чого починається навчання?

Перш ніж освоювати будь-які базові техніки бойового мистецтва айкідо слід опанувати деякі важливі здібності. Як не дивно, але одним із найскладніших завдань стає досягнення стану розслаблення. Такі якості як координація та зосередженість, які на перший погляд можуть здатися основними в айкідо, навпаки – виробляються автоматично у процесі тривалих тренувань айкідо на Позняках.

Розслаблення ж досягається складніше, оскільки спочатку багато хто плутає цей стан з млявістю або чимось подібним і не розуміє основної його суті. Будь-яка атака чи загроза у бік людини автоматично викликає стресовий стан напруги, який вважається головним ворогом в айкідо. Сила людини не в силі її м’язів, які напружуються в очікуванні нападу.

Володіючий айкідо на рівні здатний відбити атаку противника, сила якого перевищує у кілька разів силу майстра айкідо. Якщо концентрувати свою силу лише на рівні рук чи ніг, це лише заважатиме у навчанні айкідо. Запорукою успіху у протистоянні є контроль над собою та противником (в айкідо його частіше називають партнером), а також контакт із нападником на духовному чи фізичному рівні. Техніки безконтактного ведення бою вважаються найвищою майстерністю в айкідо на Позняках.

Кому підійде айкідо на Позняках?

У багатьох людей виникає перший порив, який виявляється бажанням піти на тренування айкідо, але далеко не всі розуміють, що являє собою даний вид бойових мистецтв. Деякі бояться, що не впораються з рівнем тренувань або, що їхня фізична форма недостатньо хороша. Незважаючи на всі домисли та побоювання, айкідо стане корисною технікою практично всім і відмінно підійде для:

Айкидо на Позняках
 • Людей, які перебувають у пошуку себе, духовного шляху та розвитку;
 • Охочих мати хобі корисне для душі та тіла;
 • Тих, хто дбає про свою фізичну форму;
 • Людей, які хочуть опанувати техніки самооборони

Основною перевагою вибору бойового мистецтва айкідо є не тільки здобуття навичок з оборони, а й інших складових таких як: духовний розвиток, спілкування у доброзичливій атмосфері, оволодіння техніками розслаблення. Айкідо як комплекс здатне замінити спортзал, похід до психотерапевта, духовні практики та багато іншого. Не бійтеся зробити перший крок і почати займатися айкідо, через короткий час ви подякуйте собі за це і досягнете перших відчутних результатів.

Наші клуби:

Айкідо у Києві
Назва Посилання (Докладніше)
на Оболоні
ТРЦ "Дрім Таун -1" адреса: Оболонський пр. 1б
на Героїв Дніпра
ДНЗ "Радуга", адреса: Прирічна 19Б
на ст.м. Славутич
адреса: вул.Іжевська, 15а
на Ахматовій
Ганни Ахматової, 14а
на Позняках
Школа №309, просп. Петра Григоренка 21-Б, спортазл на 2 поверсі
на Славутичі
д/с «Талантвіль», провулок 1-ий Лісостеповий д.16а
на Осокорках
Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А
на Мішуги
Клуб єдиноборств «Cortez», вул.Олександра Мишуги, 2
на Голосієво
Клуб єдиноборств «Атлет», вул.Академіка Вільямса, 5А
На Васильківській
Школа «Think Global», вул.Академіка Вільямса, 72
на Борщагівці
Шинбукан-додзьо, вул.Симіренка, 5А
на Вокзальній
Спорткомплекс КНУБА (КІСД), Вул.Освіти,3
на Харьківскій
Гімназія 261, адреса: Архітектора Вербицького, 7
на Чавдар
вул.Єлизавети Чавдар, 12
на Мінській
адреса:вул.Маршала Тимошенко, 9