Айкідо на Святошині, тренування проходять за адресою Симиренка 5-А.

Про Айкідо Коротка історія!

Айкідо на Святошин. Айкідо це японське бойове мистецтво, розроблене О’сенсеєм Моріхеєм Уесібой. Воно включає кидкові техніки та елементи контролю, переосмислені на базі технік Дайто-Рю Айкідзюдзюцу, а також декількох традиційних шкіл роботи зі зброєю.
Айкідо фокусується не стільки на ударному боці бойових мистецтв, скільки на використанні енергії атакуючого, що дозволяє ефективно практикувати його в будь-якому віці та будь-яких фізичних можливостях людини. Будучи не статичним мистецтвом, Айкідо приділяє велику увагу динаміці руху та взаємодії партнерів.

У практиці Айкідо кожна людина знаходить саме те, що важливо для неї самої — це і ефективний метод самозахисту, і методика підтримки здоров’я, а так само душевний спокій і впевненість.

Види Айкідо на Святошин

У всіх видах дотримуються єдині принципи айкідо – противагу зустрічі силою силою. Однак у різних видах існують свої відмінності:

 • Айкідо Йосейкан. Це суміш Айкі-будо, кидків Дзюдо та ударів Карате, що робить таке бойове мистецтво багатоликим та красивим.
 • Айкідо Йосінкан. Мабуть, найжорсткіший стиль, розрахований застосування айкідо у житті, викладається у японських школах поліції.
 • Айкідо Школи Уесіба. Приділяється велика увага роботі зі зброєю.
 • Сейдокан Айкідо. Стиль відрізняється мінімумом переміщень під час виконання прийомів.
 • Томікі-Рю Айкідо. Засновник цього виду вважав, що важливо ввести у змагання реальну сутичку.

Існує ще стільки ж, якщо не більше, видів айкідо, кожен із яких має свої особливості. У будь-якому випадку, дитині не доведеться битися, вона лише вивчить прийоми, які не тільки піднімуть її самооцінку, а й дозволять їй почуватися впевненіше та спокійніше.

Користь Айкідо

Айкідо на Святошин

— здобуття навичок самозахисту навіть від переважаючого суперника;

— Поліпшення загальних здібностей до самоконтролю та самодисципліни;

— посилення концентрації та прагнення досягати поставленої мети;

— вміння набувати внутрішнього спокою за будь-яких умов;

— м’який фізичний розвиток та нормалізація роботи внутрішніх органів;

— Набуття впевненості в собі і почуття самоповаги.

Що дають заняття айкідо на Святошин?

 • Природний, ненапружений стан тіла.За сучасного малорухливого способу життя тіло людини неминуче затиснуте, напружене. Особливо це проявляється при сидячій роботі, але й в інших випадках рухи, які ми здійснюємо у повсякденному житті, найчастіше відрізняються від вільних рухів, природних для нашого тіла. Це може бути непомітно для вас, але варто спробувати прийти на будь-яке спортивне тренування — і ви відразу відчуєте всі ці затискачі.
 • Розвиток реакції та координації.В айкідо дуже велика увага приділяється вмінню відчувати партнера, адекватно реагувати на будь-які ситуації. У процесі виконання техніки розвивається координація рухів та просторова уява, а багаторазові страховки позитивно впливають на вестибулярний апарат та виробляють відмінне почуття рівноваги.
 • Підтримання форми, розвиток сили та витривалості.Тренування айкідо допоможуть вам завжди тримати своє тіло в тонусі і залишатися в добрій формі. При виконанні прийомів та страховок працюють усі групи м’язів, що дозволяє рівномірно розвивати організм та зміцнювати серцево-судинну систему.
 • Концентрація, психологічна стійкість, звільнення від стресу.Виконання складних та цікавих прийомів айкідо вимагатиме від вас повної концентрації на тому, що ви робите, допоможе виробити вміння постійно контролювати всі аспекти свого руху та відстежувати усі аспекти руху партнера. Це вимагає не тільки ненапруженого стану тіла, а й спокійного стану духу, який згодом стане для вас звичним і природним і пошириться на повсякденне життя.
 • Основи самооборони та естетика руху.Не треба чекати чудес і швидкого результату: освоєння айкідо, особливо до рівня, коли можливе його практичне застосування, безумовно, вимагатиме значного часу. Однак деякі результати – розвиток спритності, уважності, здатності спокійно та ефективно реагувати на будь-яку ситуацію – ви помітите незабаром після початку тренувань. Крім того, правильні рухи айкідо не тільки ефективні, а й красиві! Ви зможете самі відчути цю красу і практично навчитися створювати її.
 • Розширення кола спілкування.На тренуванні ви познайомитеся з цікавими людьми, які, як і ви, захоплені айкідо. Більше того, Ви зможете зустрітися з людьми з інших міст та країн, які регулярно приїжджають до нас на семінари (і не тільки), щоб позайматись під керівництвом наших провідних інструкторів.
Айкідо у Києві
Назва Посилання (Докладніше)
на Оболоні
ТРЦ "Дрім Таун -1" адреса: Оболонський пр. 1б
на Героїв Дніпра
ДНЗ "Радуга", адреса: Прирічна 19Б
на ст.м. Славутич
адреса: вул.Іжевська, 15а
на Ахматовій
Ганни Ахматової, 14а
на Позняках
Школа №309, просп. Петра Григоренка 21-Б, спортазл на 2 поверсі
на Славутичі
д/с «Талантвіль», провулок 1-ий Лісостеповий д.16а
на Осокорках
Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А
на Мішуги
Клуб єдиноборств «Cortez», вул.Олександра Мишуги, 2
на Голосієво
Клуб єдиноборств «Атлет», вул.Академіка Вільямса, 5А
На Васильківській
Школа «Think Global», вул.Академіка Вільямса, 72
на Борщагівці
Шинбукан-додзьо, вул.Симіренка, 5А
на Вокзальній
Спорткомплекс КНУБА (КІСД), Вул.Освіти,3
на Харьківскій
Гімназія 261, адреса: Архітектора Вербицького, 7
на Чавдар
вул.Єлизавети Чавдар, 12
на Мінській
адреса:вул.Маршала Тимошенко, 9

Інші матеріали про Айкідо на Святошин