Айкідо Ёшинкан (養神館, назва складається з трьох ієрогліфів: Ё ( 養) — «вирощувати або розвивати», ШИН (神) — «дух», КАН (館) — «дім». Це поєднання ієрогліфів можна перекласти як «Будинок розвитку духу») стиль айкідо ( 合気道), заснований японським майстром Годзо Шіодою (1915—1994).
Айкідо Ешинкан Харківський масив. Основні принципи:

- сила центральної лінії (Чюсин ріку),
- сила сфокусованого руху (сю річку),
- сила дихання (кок’ю-річку),
- удари (атемі),
- освоєнням свого Кі та відчуттям Кі партнера,
- вхід у простір противника та відхід з лінії атаки (ірімі),
- поворот (тенкан),
- відчуттям таймінгу та розвитком почуття дистанції.
Чим більше розвиваються відчуття та розуміння цих принципів, тим менше доводиться використовувати фізичну силу під час роботи з партнером.
Розминка на тренуваннях Айкідо Йошинкан
На початку заняття проводиться коротка розминка, основна мета якої — розім’яти численні суглоби, щоб їх надалі не відкрутили. Особлива увага при цьому приділяється розминанню колінних суглобів та спини, оскільки вони під час тренувань Айкідо Йосінкан зазнають значних навантажень. Зрозуміло, найчастіше до розминки включаються стандартні вправи загальної фізичної підготовки, створені задля зміцнення преса і опорно–двигательного апарату, і навіть у розвиток гнучкості. Загалом, треба розуміти, що хоча сила в айкідо не відіграє вирішальної ролі, проте її наявність ще нікому не зашкодила. З іншого боку, метою наших занять є не героїчна смерть на татамі від виснаження фізичних сил, а вивчення айкідо, тому робота на зношування не практикується, і ніяких пограничних вимог при цьому не висувається.
Наприкінці розминки частина часу тренування приділяється відпрацюванню «укемі» — правильної страховки, яка дозволяє виконувати падіння без особливого ризику травмування. Крім того, правильне укемі дозволить відчути той вплив, який робить на вас партнер при виконанні техніки, а значить і компенсувати його, захистивши власні суглоби від пошкодження. Якщо заняття айкідо проходять вранці, то в ряді шкіл укемі може відпрацьовуватись ближче до кінця заняття. У будь-якому випадку, відпрацювання навички укемі — це невід’ємна частина процесу навчання айкідо, а тому в процесі тренування вам неодноразово надасться можливість застосувати свої вміння на практиці.