Бокс на Оболони, Бокс Оболонь, Бокс в Киеве

Бокс на Оболони

Спортивний клуб «Міксфайтер» розташований на проспекті Оболонському, 16Д (біля Dream Town та 239 школи) поруч зі станцією метро. Тут можуть тренуватися всі бажаючі, включаючи дітей, дорослих, хлопців та дівчат, незалежно від рівня підготовки.

Місцезнаходження зали

Графік занять

ГрупаДні занятьЧас
Група 1 (з 5 – 12 років)ВТ ЧТ16:30 — 17:30
Група 2 (з 13 років та дорослі) ВТ ЧТ 17:30 — 18:45
Група 3 (з 5 – 12 років) ВТ ЧТ 18:45- 19:45
Група 4 (з 13 та дорослі) ВТ ЧТ 19:30 — 21:00
Група 3 (з 5 – 12 років)СБ11:00 — 12:15
Група 4 (з 13 та дорослі)СБ12:15 — 13:30

Вартість тренувань

Разове заняттяАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грн500 грн/година

Бокс на Оболони. Тренерський склад.

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів — стаж роботи понад 10 років, які мають досягнення в аматорському та професійному боксі, величезний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних професійних спортсменів та аматорів. На заняттях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті найвищих досягнень – професійному спорті.

Бокс на Оболони. Фото залу

Брюс Лі

Я не боюся тих, хто відпрацьовує 10000 прийомів. Але я б побоювався тих хто відпрацьовує один прийом 10000 разів

Бокс на Оболони: варіанти тренувань боксу

Персональні тренування

Бокс на Оболони, Бокс Оболонь, Бокс в Киеве

Під час тренувань з тренером ви будете працювати тільки вдвох. Час тренувань слід обговорити з адміністратором наперед (найкраще за день). Протягом години тренера буде приділено виключно вам, і він зможе допомогти вам підібрати найбільш ефективні вправи, щоб забезпечити постійне навантаження та зростання ваших навичок та фізичних параметрів.

Групові тренування.

Під час тренувань з тренером ви будете працювати тільки вдвох. Час тренувань слід обговорити з адміністратором наперед (найкраще за день). Протягом години тренера буде приділено виключно вам, і він зможе допомогти вам підібрати найбільш ефективні вправи, щоб забезпечити постійне навантаження та зростання ваших навичок та фізичних параметрів.

Розвиток характеру та бійцівських якостей.

Тут ви зможете покращити своє фізичне тіло, підняти дух та підвищити загальний тонус. Ви навчитеся наносити потужні удари руками, захищатися від атак опонента та розуміти основні тактичні принципи бою, враховуючи фізичні, функціональні та швидкісно-силові характеристики супротивника. Також ви дізнаєтесь, як перемагати сильніших суперників, використовуючи раціональну техніку та тактику в потрібний момент.

Бокс на Оболони: тренування для дітей та дорослих з боксу

Багато хто запитує куди віддати тренуватися свою дитину — щоб був результат, і щоб дитині було цікаво. Бокс на Оболони в СК Міксфайтер — це чудовий вибір!

Бокс є базовим початковим напрямом підготовки багатьох спортсменів. Дуже багато професіоналів починали у ранньому віці саме з боксу. Оптимальний вік на їхню думку – з 6 років.


Нижче ви можете переглянути відео тренування, в якому тренер пояснює учням, як захиститися від атак противника. Особливо важливо, щоб на тренуванні тренер працював, пояснював та коригував рухи учнів, зокрема молодших, щоб вони засвоїли правильну механіку рухів «з коренем».

Бокс на Оболони: у нашому клубі важливе спілкування.

Тут ви поставите собі коронну зв’язку ударів за допомогою тренера, навчитеся бити на повну силу не травмуючи себе по мішках та інших снарядах, виробите швидкісно силові властивості свого тіла за допомогою снарядів, джгутів та обтяжень у зоні для фізичної підготовки.

Тут ви знайдете вірних, сильних духом та тілом друзів, які матимуть з вами спільні інтереси, оскільки бокс – це не спорт, а стиль життя, а ще – шлях бійця та шлях спортсмена. Бокс на Оболони у СК Міксфайтер – це хороший спосіб знайти друзів та знайомих!

Крім того, дружба з нами не обмежується лише заняттями.
Ми любимо проводити час зі своїми вихованцями, адже часто саме на секції ми знаходимо своїх, можливо, найкращих і відданих друзів на все життя.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер Київ на Оболоні:

Бокс в Киеве: змагання

Бокс — це крутий та водночас складний вид спорту, який вимагає від тебе багато витривалості та фізичної сили, гарної реакції, зосередженості та координації. А ще, в боксерських вміннях може бути корисних в небезпечних ситуаціях, коли треба боронити себе та своїх друзів. Також, якщо ти впевнений в своїх силах, то це може вплинути на твою поведінку в житті та знизити шанси на конфлікти та дурні вчинки.

Тому, дуже важливо для будь-кого, хто займається участь у змаганнях. Саме тут ви зможете закріпити набуті навички та бути впевненим у тому, що ви зможете застосувати їх у реальній ситуації.

Зазвичай наші спортсмени беруть участь у змаганнях таких федерацій як: