Бокс у Броварах, розташування: м. Бровари, вул. Драгоманова, 7А, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі, для дітей та дорослих. Заняття можуть проводитись індивідуально або у групах.

Бокс у Броварах. Розташування:

Бокс у Броварах. Розклад тренувань:

ГрупаДніЧас
Група 1 (з 5-ти – 12 років)ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 2 (з 13 років та старше)ПН СР ПТ20:00 — 21:30
Група 1 (з 5-ти – 12 років)ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:00
Група 2 (з 13 років та старше)ВТ ЧТ СБ20:00 — 21:30

Бокс у Броварах. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Бокс у Броварах. Історія

Бокс є одним із найстаріших контактних видів спорту, відомих історії. Доказами того, що бокс існував є знахідки, знайдені в археологічних розкопках стародавнього Єгипту, бербери, шумерської, грецької та середземноморської цивілізацій. Перші згадки про бокс датовані 1500 до н.е. та 3000 до н.е. Тому можна сміливо сказати, що бокс народився близько 3000 р. до н.е. тобто йому вже близько 5 тисяч років.

Сучасний бокс дуже відрізняється від стародавнього боксу. Різні норми, правила значно знизили шанси тяжкої шкоди здоров’ю боксера. Сьогодні обов’язкові рукавички. Крім того, за найменшого побоювання, що боксер травмований бій припиняють, не доводячи його до смерті.
На сьогодні є два види боксу: аматорський та професійний. Аматорський бокс поширений у школах університетах, а також в Олімпійських іграх. Професійний бокс набагато серйозніший і багато засобів безпеки в ньому немає.

Бокс Лесная
Бокс Бровари

Підготовка бійця до боксу — справа не з простих, без грамотного тренера не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Бокс у Броварах. Чим корисні тренування?

Заняття боксом розвивають спритність, швидкість, координацію, а також силу волі та дисципліну. Вчать відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Якщо дитина дуже енергійна, вона успішно і з користю може витратити свою енергію на тренуванні з боксу.

Бокс у Броварах. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з боксу у Броварах у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з боксу у нашому спортивному клубі на Лісовій допоможуть відновити сили за рекордно короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Для результативного тренування боксери особливо надають важливості:

  • Відпрацювання комбінацій атак та захистів з партнером;
  • техніці атак та обороні від атак суперника;
  • спеціалізованої силової та високошвидкісної роботи;
  • тактичної та спеціальної психологічної підготовки.

Різниця між боксом та тайським боксом

  1. Тайський бокс недарма вважають одним із найжорсткіших видів контактних єдиноборств. Боєць Муай Тай «працює» не лише кулаками чи ступнями. На ближніх дистанціях, при вході в клінч, лікті та передпліччя, коліна та гомілки у спортсмена також не залишаються без діла чого немає у звичайному боксі.
  2. У тайському боксі немає формальних комплексів ударів, подібно до ката в караті або таола у ушу. У ході поєдинку боєць муай тай використовують базові зв’язки із 2-3 ударів. Кожен спортсмен може підібрати їх собі індивідуально, які йому більше подобаються.
  3. Традиційно, сутички муай тай проходять під музичний супровід, що часто імітує перебіг бою (при живому виконанні). Ритмічний бій барабанів та переливи пі-джави (яванського кларнету) надають поєдинкам особливої ​​ефектності.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з боксу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.