Бійцівський клуб Міксфайтер на Позняках — це найкраще місце, де ви можете натренувати своє тіло і загартувати бійцівський дух.

Карта проїзду та розклад

  • Ми працюємо як з дорослими, так і з дітьми.
  • Ми працюємо як з новачками, так і з досвідченими бійцями.

Особливо для новачків у нас діє перевірена роками програма підготовки та виходу на базовий рівень підготовки. Є багато авторських відеоуроків, з якими можна ознайомитись як на сайті так і на нашому офіційному каналі Youtube


  • Дитяча група — з 19:00 до 20:30
  • Доросла група — з 20:00 до 21:30

Дисципліни бійцівського клубу

У нашому клубі багато різних бійцівських та спортивних дисциплін.

Найкраще про нас розповість відео.

Бокс

Цей вид спорту прищеплює бійцівський характер, стійкість, «внутрішній стрижень» і вчить «тримати удар». Заняття допоможуть тобі захистити себе та близьких під час нападу хуліганів на вулиці. Завдяки боксу спортсмен завжди зможе постояти за себе та за близьких критичної ситуації.

Як не дивно, бокс розвиває не лише тіло, а й розум. Дуже мало спортсменів перемагають за рахунок силових якостей — оскільки ситуація поєдинку потребує розвиненого оперативного мислення, вміння діяти блискавично та на льоту приймати єдино вірні рішення. Сучасний ритм життя потребує подібних якостей характеру не лише від спортсменів, а й від бізнесменів, керівників, інженерів, іншим словом ініціативних людей. Бокс допоможе тобі привчити своє тіло і свій мозок прораховувати свої дії на крок уперед, швидко приймати рішення, бити точно і в ціль, бити сильно і перемагати найнебезпечніших супротивників.

Кікбоксинг

Включає в себе техніку ударів руками та ногами. Це універсальний вид спорту, яким можуть займатися чоловіки, жінки та діти. Єдиноборство допомагає наростити м’язову масу, збільшити витривалість і швидкість, під час тренування виробляється більше ендорфінів. Кікбоксинг має набір вправ для тіла, навіть для невеликих груп м’язів, таким чином, покращуючи гнучкість і поставу. Fight Family рекомендує кікбоксинг для охочих зняти стрес після напруженого робочого дня та зарядитись позитивною енергією.

Восьмирукий бій, давнє (а тепер уже сучасний національний вид спорту Таїланду і всього світу, включає техніку ударів руками і ногами, ліктями і колінами, найкраще що можна запропонувати бійцю в ударному арсеналі.

ММА

Mixed Martial Arts – змішані бойові мистецтва. Включає борцівську техніку (греплінг, вільна боротьба, самбо) у поєднанні з ударними техніками з найбільш ефективних спортивних єдиноборств — боксу, кікбоксингу, тайського боксу і кіокушин карате.

Бойцовский клуб Киев Позняки Миксфайтер

Бійцівський клуб ДЛЯ цілеспрямованих, успішних і сильних людей!

Ми не черговий знеособлений мережевий фітнес-зал. Чому? Міксфайтер — це спеціалізований клуб єдиноборств з теплою дружньою атмосферою. Шукаєш місце, де на тебе чекатимуть з нетерпінням, де всі завжди раді тобі і разом розвиваються на шляху до особистої досконалості? Ласкаво просимо до бійцівського клубу Міксфайтер! Наші тренери – досвідчені бійці, наші учні – а їх уже понад тисячу за роки роботи клубу – доброзичливі та товариські хлопці, які стануть твоїми близькими друзями на довгі роки!

Міксфайтер – унікальне місце спорту, сили духу та спортивного характеру. Бійцівський клуб об’єднав багато людей з різних міст, дорослих, студентів та дітей, які люблять єдиноборства, поважають працю та знають ціну перемозі як на рингу так і за його межами.

Слово «fight» для нас означає не тільки «боротьба», а й «спосіб життя». Шлях бійця – це особистий вибір кожного з нас бути сильним і стійким, добиватися результату у будь-якій справі, не відступати і не здаватися перед труднощами. Щоденна битва з самим собою, власними недоліками та перемога над ними, щоб загартувати свій дух, і отримати найкращий результат.

Бійцівський клуб відмінно підходить як для професійних спортсменів , так і для любителів єдиноборств . Ми сім’я, і ​​разом працюємо над силою духу, відточуємо майстерність, розбираємо невдачі, щоб щодня робити себе та один одного краще. Ми підтримуємо доброзичливу атмосферу та вітаємо лише здорову конкуренцію між членами клубу, яка виробляє прагнення йти вперед та перемагати.

Чому варто стати членом нашого клубу?

Всі види єдиноборств включають функціональну і силову тренування. Вони дуже ефективні та корисні, адже крім набуття бойових навичок, єдиноборства сприяють:

  • Розвитку витривалості
  • Зміцнення м’язів та суглобів
  • Придбання гнучкості та спритності
  • Розвиток силових та швидкісно-силових якостей
  • Розвиток координації

Відгуки про роботу тренерів.

Найкраще про нас говорять відгуки про роботу тренерів:

[saswp-reviews id=»35865″]

[saswp-reviews id=»35868″]