Додзьо – унікальне поєднання духовності та бойових мистецтв!
Додзьо — це
Додзьо — це більше, ніж просто тренувальний зал, це майже сакральне місце. Тренувальні зали бувають як загальні, які можна відвідати не учню, так і приватні, доступ до яких випадковим відвідувачам закрито. У будь-якому додзьо, для якого бойового мистецтва воно б не використовувалося, є свій етикет і правила поведінки, причому учні повинні дотримуватися цих правил не тільки в самому приміщенні, але і поза ним. Так, наприклад, одні правила зобов’язують їх виявляти повагу до місцевих святинь, інші — шанобливо поводитися з іншими людьми або утримуватися від проявів насильства в житті.
Правила поведінки та їх строгість різняться залежно від додзё чи школи. Наприклад, у караті стилю кекусинкай є загальноприйнята клятва, а також різні ритуальні поклони, які має виконувати кожен послідовник стилю. Порушення можуть спричинити покарання, у тому числі навіть усунення від занять, за особливо важких провин — навіть довічне.
Основне завдання додзьо!
Іншими словами, додзе представляється нам якимось храмом, тренувальним залом та школою. У ньому проводяться заняття, основний напрямок яких полягає у тренуванні тіла, розуму, духу. Кожне тренування несе в собі інформацію про співчуття, любов, мудрість, хоробрість.

Боєць Кекусінкай має бути хоробрим, що позитивно вплине на його рішучість та силу. Внаслідок медитацій учень набуває мудрості, всебічно розвивається, вивчає цей світ. Між учнем та майстром за довгі роки практики виникає кохання. Це почуття викликається надмірною відданістю та повагою до наставника.
До додзе може увійти тільки той учень, який буде правильно налаштований. У нього має простежуватися гармонія тіла, розуму та духу. Ця гармонія під час тренувань поширюватиметься і на кожен рух, на кожен випад.
Сенс занять у додзе?
Як уже неодноразово згадувалося, для бійця головний сенс у тренуваннях полягає не лише у фізичних навантаженнях та тілесному розвитку, а й у духовній умиротворення, у психологічній стабільності. У додзё прийнято набувати мудрості за допомогою прямих дослідів із власним тілом.
У кожного бійця-початківця є білий пояс. Це символ новачка, що означає прагнення такого осягнути справжній шлях. А для того, щоб отримати чорний пояс, необхідно не задаватися кінцевою метою, а сфокусуватися на своїх теперішніх придбаннях, не шкодувати зусиль та часу для освоєння нових практик. Білий пояс – це символ духу початку. Учень погоджується відкритися наново новим знанням, філософії карате. Він приходить у додзьо з «порожньою чашею», яка в міру набуття досвіду наповнюватиметься.
Наші клуби:
- ТРЦ «Дрім Таун -1» адреса: Оболонський пр. 1б;
- Київська Інженерна Гімназія, адреса: Княжий затон 12А;
- Макото Додзё, адрес: пер. Новопечерский 7;
- Спорткомплекс КНУБА(КИСІ), адреса: Освіти 3;
- Шинбукан Додзё, адрес: Симиренка 5А;
- ДНЗ “Веселка”, адрес: Приречная 19Б;
- ЖК «Парк-Стоун», адреса: Героїв Сталінграда 2Д;
- Гимназия 261, адрес: Архитектора Вербицкого 7;
- Клуб єдиноборств «Атлет», адреса: Єлизавети Чавдар 12;
- Клуб єдиноборств «Атлет», адреса: Академіка Вільямса 5А;
- Школа “Think Global”, адрес: Академика Вильямса 72;
- Gym Fit, адрес: Приречная 11
- Дошкільний навчальний заклад 160 «Позняки», адреса Ганни Ахматової 11А;
- Креативна Міжнародна дитяча школа, адреса Голосіївська 13Г;
- Клуб Комбат Айкідо, адреса: Раїси Окіпної 8;
- Клуб єдиноборств «Атлет», адреса: м. Бровари, Симона Петлюри 20.