Карате на Позняках, Карате Позняки, Карате в Киеве

Карате на Позняках за адресою: м. Київ, метро Позняки, вул. Григоренка 21Б

На заняття з карате приймаються всі охочі від 7 до 60.

Карате на Позняках. Графік тренувань

Графік Карате на Позняках
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Розклад на ПН СР ПТ
Діти (від 7 років) 16:00 - 17:10, 17:15 - 18:30 1 год 10-15 хв
Студенти та дорослі 07:00 - 08:30 1 год 30 хв

Карате на Позняках. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяць
250 грн1500 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Карате Позняки — чому ми

Карате на Позняках, Карате Позняки, Карате в Киеве

Для дорослих та дітей віком від 7 років, які бажають освоїти не тільки нову техніку бою, але й познайомитись з іншою культурою та способом мислення. Карате Кіокушинкай — це не тільки спорт, але й філософія та спосіб життя, що допоможе вам не лише покращити свої фізичні якості та здоров’я, але й стати сильною та міцною духом та тілом людиною.

Навчання карате на Позняках Кіокушинкай не тільки допоможе зміцнити здоров’я, підвищити самооцінку та розвинути самодисципліну, але й допоможе визначити особисті життєві цінності та переглянути світогляд. Заняття відкриті для дорослих та дітей віком від 7 років, які бажають освоїти не тільки нову техніку бою, але й познайомитись з іншою культурою та способом мислення. Карате Кіокушинкай — це не тільки спорт, але й філософія та спосіб життя, що допоможе вам не лише покращити свої фізичні якості та здоров’я, але й стати сильною та міцною духом та тілом людиною.

Кожен сезон клуб карате на Познякях бере участь у різноманітних заходах: турнірах, спортивних зборах. А також проводяться поїздки до спортивних таборів, де майстри карате діляться своїм багатим досвідом.

Карате в Киеве — Чому карате Кіокушинкай

Карате Кіокушинкай є одним із найбільш видовищних та складних видів бойових мистецтв. Це силовий повноконтактний стиль бою. Однак при цьому тренування і сам бій проводяться гідно. Партнери на тренуванні у спарингу дотримуються правил бою і довіряють один одному: не завдають ударів у спину, пах та обличчя, намагаються не бити на повну силу.

Заборонені дії:

 • Удари в обличчя рукою чи ліктем;
 • Захоплення за ноги;
 • Удари в пах;
 • Захоплення за голову та шию;
 • Удари у шию;
 • затримка поєдинку;
 • Удари у спину.

Кіокушинкай – це дуже ефективна, але гідна битва, в якій противник, при цьому, завжди може розраховувати на повагу та дотримання правил бою.

Це створює атмосферу повного комфорту на тренуванні, коли ти точно впевнений і в собі, і в партнері, який бере участь у битві.

Карате в Киеве — основні відмінності карате Кіокушинкай:

 • Як і в інших стилях карате, в Кіокушнкай збережені розділи карате: кіхон, ката та куміте. Але підготовка спортсменів значно відрізняється через інші правила ведення бою.
 • Спаринги в Кіокушнкай особливо видовищні через контактність бою. До того ж бій проводиться без будь-яких засобів захисту.Спаринги в Кіокушнкай особливо видовищні через контактність бою. До того ж бій проводиться без будь-яких засобів захисту.
 • У Кіокушинкай відсутня звична для карате система оцінювання балами. Тут є нокаути та нокдауни – іпон та вазарі.

Карате Кіокушинкай — це видовищний вид карате через контактний стиль бою, що дозволяє перетворювати спаринги в захоплюючі битви. А клуб карате (Позняки, Київ) СК Миксфайтер стає провідником у гідний та серйозний вид спорту.

Карате в Киеве — Відео тренувань з карате на Позняках

Карате Позняки — набивання ударів

Історія Карате Кіокушинкай

Основоположником стилю Кіокушин є Масутацу Ояма. Саме він, завдяки своєму прагненню відродити карате, як бойове мистецтво, та створити напрямок на противагу безконтактному виду битв, зміг розробити цілу систему іншої філософії бою.

Ояма відкрив власне додзе в 1953 році і почав подорожувати світом, розповсюджуючи популярність про нову техніку бою. 1956 року додзе перемістилося з поля до зали балетної студії. А 1957 року Кіокушинкай отримав офіційне визнання на урочистій церемонії.

Позиції стилю Кіокушин остаточно зміцнилися після перемоги студентів Оями над бійцями з тайського боксу. У 1964 році Ояма Масутацу перевіз додзе до будівлі, яка до сьогодні є головною штаб-квартирою Кікокушина.

Оямі Масутацу вдалося не лише відродити карате, а й створити унікальну техніку бою, яка вражає своєю видовищністю та складністю. Його мета – створити стиль бою, який деморалізуватиме противника на самому початку бою, була повністю досягнута в карате Кіокушинкай.

Сьогодні налічуються мільйони послідовників Кіокушинкай у всьому світі. Стиль бою історично закріпив за собою звання фізично складного, що розвиває в бійцях надсилу тіла та духу.

Філософія карате Кіокушин

Кіокушинкай перекладається як «союз абсолютної сили». Сам автор цього бойового стилю розповідав про те, що основне значення полягає в самому процесі шляху, а саме «у проходженні шляхом у пошуках сьогодення».

Карате Кіокушин є шлях. Зі своїми правилами, складнощами та завданнями. Це спосіб життя, який змінює людину.

Ключова ідея Кіокушина і відбиває його філософію. Вона в тому, щоб гартувати своє тіло і дух складними випробуваннями, труднощами, що виникають на дорозі. Тому тренування спрямовані як на розвиток зовнішніх фізичних даних, але в зміцнення внутрішньої сили, яка тренується разом із зовнішньої.

Чому може навчити карате на Позняках:

На тренуваннях карате на Позняках ми стаємо свідками того, що карате – це не просто спорт, а набагато більше. Прийшовши одного разу за прикладними навичками самооборони, спортсмени знаходять різні вміння, які докорінно змінюють уявлення про навколишні речі. Чому може навчити карате Кіокушинкай:

 • Самодисципліні та витривалості. Обравши шлях Кіокушинкай, спортсмен погоджується на складні випробування. Але пройшовши їх, людина отримує велику фізичну і, головне, духовну силу.
 • Самооборони та прийомів карате. Кіокушин вчить захищатись, коли нападають. І відповідати, чи застосовує повноконтактну техніку бою. Справлятися із противником, застосовуючи найефективніші техніки.
 • Працьовитості та наполегливості. Кожна спроба у карате – це ще один крок до досконалості. Кіокушинкай тренує у людині здатність критично мислити, наполегливо підходячи до досягнення будь-яких цілей.
 • Повазі та гідності. Учасники бою довіряють один одному. В основу філософії карате Кіокушин закладено повагу до противника: його силі та вмінням.

Ми називаємо карате ключем до досконалості не так. Адже це і відмінне фізичне тренування, і загартування духу, і виховання нових умінь і навичок, які стануть у нагоді у повсякденному житті.

Якщо говорити лише про фізичні навички, то тренування з карате на Позняках замінюють відразу кілька видів спорту, дозволяючи досягати відмінних результатів:

 • Поліпшення координації та уваги – під час відпрацювання ударів тренується точність рухів;
 • Зміцнення м’язів та нарощування м’язової маси — у спарингу з противником або наставником, при відточуванні техніки бою;
 • Розтяжка м’язів – під час опрацювання ударів та розминки;
 • Витривалість – тренування з Кіокушинкай належать до підвищеного рівня складності, що тренує витривалість спортсменів;
 • Усунення зайвої ваги – під час стандартного тренування з карате спалюється 700 ккал, а посилене тренування потребує ще більше енерговитрат.
Карате на Позняках. Школа карате №1

Кому підходять заняття СК Миксфайтер

Тренування з карате на Позняках підходять дітям та дорослим, чоловікам та жінкам. Адже в будь-якій категорії спортсмени знаходять для себе низку переваг вивчення технік бою Кіокушин.

У СК Миксфайтер ми ведемо гурти від 7 років. Далі немає жодних обмежень за віком та статтю. Заняття у кожній віковій категорії проходять за індивідуальною програмою.

Карате Кіокушин для чоловіків і жінок – це можливість систематизувати свої звички, змінити на краще спосіб життя, отримати безліч цікавих знайомств та стати сильнішими за всіма параметрами.

Для дітей – це нові друзі, цікаві відкриття про фізичні можливості свого тіла, тренування витривалості та дисциплінованості, допомога у виборі життєвих пріоритетів, зміцнення здоров’я та навичка адаптації у соціумі.

Якщо ви досі думаєте, що бойове мистецтво – не для жінок, то карате Кіокушинкай перевернуть вашу виставу і дозволить насолодитися яскравими тренуваннями, що заряджають.

Можна сміливо сказати, що заняття з карате Кіокушин у Києві підходять абсолютно всім, хто хоче спробувати себе в цікавому виді спорту, при цьому мати можливість стати сильнішими не лише зовні, а й внутрішньо.

Більше про СК Миксфайтер

«СК Миксфайтер – Карате Кіокушинкай» Української Асоціації Карате Кіокушинкай – це професійний клуб карате (Київ Позняки) під керівництвом Сенсея Дороніна Сергія Олеговича (4 дан):

 • Майстер спорту Міжнародного класу
 • Дворазовий чемпіон світу

Завдання нашого клубу – зібрати навколо себе однодумців, показати позитивний вплив карате Кіокушинкай на розвиток зовнішніх і внутрішніх даних, підтримати прагнення спортсменів-початківців у вивченні непростої, але яскравої та ефективної техніки бою.

У СК Миксфайтер ми – одна велика родина, де кожен ділиться своїми навичками та допомагає один одному. Проводити тренування у комфортній атмосфері, у компанії однодумців – це те, чого ми завжди прагнули та прийшли за довгі роки шляху до Кіокушинкаю.

Заняття проводяться в обладнаному татамі залі, де є все необхідне для ефективного тренування. Ми також часто беремо участь у різноманітних спортивних заходах та зборах, на яких спортсмени з різних клубів можуть ділитися своїми навичками та досвідом у Кіокушинкай.

СК Миксфайтер – це «родина», об’єднана бажанням розвивати фізичні та духовні сили за допомогою технік Карате Кіокушин.

Doronin club

Пройдіть свій шлях становлення з Кіокушинкай у СК Миксфайтер

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до тренувань з карате на Позняках Кіокушинкай у СК Миксфайтер. Ми ретельно стежимо за тим, щоб нові учасники клубу займалися за відповідною програмою. Для цього ми уважно оцінюємо фізичні можливості, а вже після цього визначаємо учасника до групи відповідно до віку та підготовки.

На тренування ми запрошуємо як досвідчених спортсменів, так і новачків у Кіокушині – кожному учаснику ми надаємо однакову увагу, дозволяючи спортсменам ставати сильнішими та досвідченішими, а новачкам – робити правильні кроки в карате.

Для тих, хто хоче спробувати себе в цьому виді спорту, ми пропонуємо разове заняття, яке допоможе більше дізнатися про особливості карате Кіокушин у Києві.

Дозвольте своєму тілу та духу стати сильнішим – почніть свій шлях у Кіокушинкай із СК Миксфайтер карате Київ!

Інші наші відео з карате у Києві — ви можете подивитися тут