Карате на Троещине, Карате Троещина, Троещина Карате, Карате в Киеве

Карате на Троещине вулиця Теодора Драйзера, 17.

Для дітей від 6 років на Троєщині доступне тренування карате, яке сприяє підвищенню здоров’я та забезпечує безпеку. Цей вид активності дозволяє розвивати координацію рухів, гнучкість та реакцію, а також навчає дітей дисципліні та самоконтролю. Тренування проводять досвідчені тренери, які стежать за правильністю виконання вправ і надають особисту увагу кожному учаснику.

Карате Троещина у Києві. Локація:

 

Розташування секції на Троєщині

Карате на Троещине. Ціна занять

Разове тренуванняАбонемент на місяць
(12 занять)
Персональне тренування
250 грн1500 грн500
Более подробно можете узнать связавшись с нами по телефону

Що ми пропонуємо по Караті на Троєщині?

На Троещине, у клубі «Миксфайтер«, проводяться тренування для всіх, хто хоче покращити свої бойові мистецтва. Тут можна займатися як індивідуально, так і у групах. Графік тренувань дозволяє займатися у зручний час: з 16:00 до 21:30. У клубі пропонуються різноманітні стилі бойових мистецтв, включаючи карате, бокс, кікбоксинг та інші. Незалежно від вашого рівня підготовки, клуб «Миксфайтер» допоможе вам розвивати техніку, фізичну підготовку та дисципліну.

У клубі «Миксфайтер» працюють професійні тренери з багаторічним досвідом, які підіберуть для вас індивідуальну програму тренувань та нададуть необхідну підтримку. Крім того, в клубі організовуються змагання та турніри для тих, хто бажає продемонструвати свої навички. Також в клубі можна знайти дружній колектив та знайомства з однодумцями, які цінують здоровий спосіб життя та бойові мистецтва.

Нашим вихованцям пропонуватиметься такий набір розвитку:

  • виховання дисципліни та сили волі;
  • розвиток гнучкості, сили та витривалості;
  • загальнофізичної та спеціальної підготовки;
  • навчання техніки та тактики ведення бою;
  • індивідуальний підхід до кожного;
  • дружній та великий колектив;
  • участь у національних та міжнародних змаганнях, літніх таборах, семінарах та атестаційних іспитах.
Карате на Троещине, Карате Троещина, Троещина Карате, Карате в Киеве
Карате на Троещине, Карате Троещина, Троещина Карате, Карате в Киеве
Карате на Троещине, Карате Троещина, Троещина Карате, Карате в Киеве

Троещина Карате. Годзю-рю Карате — До

Годзю-рю — це стиль карате, що означає «школа жорсткого та м’якого». Цей стиль був заснований Тедзюном Міягі в 1920-х роках. Годзю-рю використовує тверді (го) та м’які (дзю) техніки бойових мистецтв. У 1926 році разом з трьома іншими майстрами, Міягі заснував Клуб Карате, де була надана велика увага як фізичним тренуванням, так і розвитку духовності, моральних цінностей. Сьогодні, Годзю-рю є одним з найпопулярніших стилів карате у світі, який практикують тисячі людей всіх вікових категорій та рівнів підготовки. Навчання Годзю-рю у клубі допоможе розвивати не тільки техніку бойових мистецтв, але і духовні та етичні якості.

Карате Троещина. Іригумі-го

Цей поєдинок про те, хто кращий — той, хто змусить противника схилитися або надасть можливість зробити удар, що зупинить опір. Щоб отримати перемогу за очками, потрібно заробити більше очок за обмежений час. Якщо кількість очок однакова, то перемагає спортсмен з меншою кількістю покарань. У рівних умовах перемога залежить від рішення суддів.

Аматорські правила призначені для офіційних змагань, а також для тренувальних та товариських поєдинків. Кожен може взяти участь в змаганнях, якщо має допуск від лікаря, незалежно від статі, віку та рівня підготовки.

Професійні правила створені для рейтингових боїв в професійних асоціаціях, національних чемпіонатах та чемпіонатах світу. Це виключно для дорослих чоловіків віком 18 років і ступеня не нижче 1 дан.

Відео зі змагань з Карате

Змагання учнів зі спорт клубу карате на Троєщині

Карате на Троещине: Косики карате

Карате-до «Косики» перекладається з японської як «жорстке, традиційне» карате. В минулому, традиційні стилі карате зазвичай використовували жорсткий контакт та повний арсенал бойових технік, що часто приводило до серйозних травм і травмувань. Проте, майстри карате стали шукати баланс між ефективністю та безпекою у поєдинках. Вони розробили захисне спорядження та правила, які контролюють силу використовуваних прийомів.

Цей процес тривав довго, оскільки було багато різних поглядів на цю проблему. Деякі бійці використовували стільки захисного спорядження, що вони ставали непомітними, інші ж застосовували правила, що забороняли будь-який контакт у поєдинках, що ніби перетворювало карате на танець.

Карате-до «Косики» зберігає баланс між ефективністю та безпекою у поєдинках, завдяки своїм правилам та захисному спорядженню. Навчання у клубі допоможе покращити техніку бойових мистецтв і забезпечить безпеку під час тренувань та змагань.