Карате на Софиевской Борщаговке, ул. Академика Шалимова 67. Тренировки для детей. Карате на Борщаговке отлично подойдет для тех, хто ценит свое здоровье и безопасность.

Карате на Борщагівці у Києві. Локація:

Розташування Карате на Борщагівці

Розклад тренувань з Карате на Борщагівці

Графік Карате на Борщагівці
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Молодша група (6-9 років) ПН СР - 14:40 - 15:20 40 мин

Карате на метро Борщагівці. Ціна занять

Пробне тренуванняРазове тренуванняАбонемент на місяць
(12 занять)
Безкоштовно250 грн1500 грн

Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Що ми пропонуємо по Караті на Борщагівці?

Додзе «Будо» у складі Київської міської Федерації Кйокушинкай Карате Унія України оголошує набір дітей групи від 5 років.

 1. фізичний розвиток;
 2. позитивний вплив тренувань на особисті якості дитини;
 3. дотримання моральних цінностей;
 4. формування стійкого духу та сили волі;
 5. адаптація у колективі;
 6. індивідуальний підхід;
 7. участь у змаганнях різних рівнів;
 8. проведення атестаційних та навчально-тренувальних семінарів;
 9. мотиваційні підходи до тренувань;
 10. комфортні умови для тренувань;
 11. досвідчений тренер.
Карате на Борщагівці
Карате на Борщагівці

Удари в караті:

 • У Кіокусінкай карате ноги, як і руки, використовуються для ударів та захисту. Удари ногою значно сильніші за удари рукою, але в порівнянні з ударами рукою, вони повільніші. Першорядне значення при ударах ногою має рівновагу тіла, оскільки вага тіла переходить однією ногу. У момент удару виникає поштовх назад, і якщо тіло втрачає рівновагу, сила удару значно зменшується. Тому рівновазі при ударі ногами потрібно приділити особливу увагу. Потрібно тримати тіло прямо (вертикально). Не можна нахилятися назад, це робить удар слабким і можна впасти від удару супротивника. І не можна нахилятися вперед, тому що обличчя стає досяжним для супротивника. Удар ногою слід виконувати дуже швидко і сильно, а після удару ногу миттєво відвести назад, зафіксувати тіло, врівноваживши ударну ногу корпусом.
 • У карате багато різноманітних технік ударів ногами. Застосування ударів залежить від ситуації у бою. Майже всі удари ногами виконуються на трьох рівнях – Jodan (джодан, верхній), Chudan (Чудан, середній) та Gedan (Гедан, нижній). Існує два види ударів — Keage і Kekomi. Удар «Keage» наноситься знизу вгору. «Kekomi» ж наноситься прямо, ніби втикаючись у противника. У карате Кіокусінкай часто застосовуються удари у стрибку (Tobi), які виконуються блискавичним обертанням із поворотом або без нього. Під час стрибка можуть виконуватися один-два і навіть три удари. Дуже ефективні також у карате Кіокусінкай підсічки, якщо знати час їх застосування та точку застосування сил.

Час подолати труднощі та взяти життя під контроль!

Відео з тренувань з Карате

Що таке Карате на Борщагівці

Карате — це шлях, яким багато хто йде все життя, гартуючи своє тіло, зміцнюючи дух, відкриваючи в собі все нові і нові здібності і розсуваючи межі своїх можливостей. Займаючись карате на Борщагівці, люди навчаються не тільки і не стільки техніці завдання ударів і постановки блоків, тактиці і стратегії поєдинку, вмінню розбивати предмети, скільки способу життя, намагаючись побачити взаємозв’язок і взаємообумовленість у всьому, що є в Світі, і прагнучи досягти гармонії з природою.

Це прагнення частково виходить із самої природи людини, частково із традицій шкіл та стилів, заснованих видатними майстрами карате.

Карате на Борщагівці
Карате на Борщагівці

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші відео про Карате в Києві — ви можете подивитися тут