Кікбоксинг на Оболоні на базі спортивної зали школи №239 розташований неподалік метро Оболонь за адресою: просп. Оболонський, 16Д, на першому поверсі школи. Тренуємо і дітей та дорослих у яких немає досвіду, чи раніше займалися. У нашій групі є і хлопці та дівчата, змішаний гурт. Ми ділимо лише за віком. Можливі персональні та групові заняття.

Графік тренувань

ГрупаДні тренуваньЧас занять
Група 1 (з 5 – 12 років)ВТ ЧТ16:30 — 17:30
Група 2 (з 13 років та дорослі) ВТ ЧТ 17:30 — 18:45
Група 3 (з 5 – 12 років) ВТ ЧТ 18:45- 19:45
Група 4 (з 13 та дорослі) ВТ ЧТ 19:30 — 21:00
Група 3 (з 5 – 12 років)СБ11:00-12:15
Група 4 (з 13 та дорослі)СБ12:15-13:30

Кікбоксинг на Оболоні. Тренерський склад.

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На тренуваннях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Кікбоксинг на Оболоні. Розвиток характеру та бійцівських якостей.

Тут ви зміцните своє тіло і загартуйте дух, приведете себе в тонус. Поставте собі нокаутуючі удари руками, навчитеся захищатися від ударів супротивника, зрозумієте основні тактичні схеми ведення поєдинку залежно від антропометричних, функціональних та швидкісно-силових особливостей супротивника. Навчіться перемагати фізично сильніших супротивників за рахунок раціонального застосування сили в потрібний момент, за рахунок техніки та тактики.

Кікбоксинг на Оболоні. Тренування для дітей та дорослих.

Багато хто запитує куди ж віддати тренуватися свою дитину — щоб був результат, і щоб дитині було цікаво.

Бокс є базовим початковим напрямом підготовки багатьох спортсменів. Дуже багато професіоналів починали у ранньому віці саме з боксу. Оптимальний вік на їхню думку – з 6 років.


Нижче наведено відео з тренування, де тренер пояснює учням, як бити хук ближньою рукою. Дуже важливо, щоб на тренуванні тренер саме працював, пояснював та коригував учнів, особливо юного віку, щоб вони спочатку закладали правильну механіку рухів у «підкір».

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тут ви поставите свою коронну зв’язку з тренером на лапах, навчитеся бити на повну силу не травмуючи себе по мішках та інших снарядах, розвинете швидкісно силові характеристики свого тіла за допомогою тренажерів, джгутів та обтяжень у зоні для кроссфіту.

Тут ви знайдете надійних, сильних духом і міцних друзів, єдиних з вами за поглядами та інтересами, адже бокс — це не тільки спорт, а й стиль життя, шлях бійця та шлях спортсмена.

Також спілкування з нами не обмежується лише тренуваннями. Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Кікбоксинг у Києві на Оболоні. Програма тренувань.

Програма підготовки з боксу включає таке:

 1. Відпрацювання переміщень у стійці, з ударами
 2. Робота з дзеркалом у стійці
 3. Робота з партнерами на відпрацювання ударів, зв’язок ударів та захистів
 4. Умовні спаринги
 5. Відпрацювання ударів і зв’язок ударів на груші, лапах, тактичних палицях
 6. Відпрацювання ударів та зв’язок по партнеру (який знає свідомо тип удару та ставить щити)

Спеціальна фізична підготовка. Кругове тренування Напрацювання швидкісних характеристик. Напрацювання координації Розвиток сили та окремо – розвиток витривалості. Розвиток швидкісно-силової витривалості через спеціальні вправи. Безліч технічних елементів та рухів притаманних боксу. Відпрацювання збереження захищеності бійця під час виконання атак. Напрацювання «жорсткості» у захисті там, де це необхідно. Напрацювання м’яких блоків, ухилів та доглядів, захисних переміщень. Робота у контратаці. Робота на випередження Робота над «кутами» Робота в повний контакт у спарингах у захисному екіпіруванні Індивідуальне коригування помилок тренером у парній роботі з тренером.

Інші види єдиноборств у клубі Міксфайтер Київ на м. Оболонь:

 1. Рукопашний бій
 2. Кікбоксінг
 3. Тайський бокс
 4. ММА
 5. Карате
 6. Боротьба

Якщо у вас є питання, можете переглянути вкладку «Питань та відповідей«, якщо там немає відповіді, то напишіть або зателефонуйте адміністратору. Він дасть відповіді, які вас можуть цікавити.