Кікбоксинг у Броварах, розташування: м. Бровари, вул. Драгоманова, 7А, тренування проводяться для всіх бажаючих від 5 до 60 років будь-якої статі, для дітей та дорослих. Заняття можуть проводитись індивідуально або у групах.

Кікбоксинг у Броварах. Розташування:

Кікбоксинг у Броварах. Розклад тренувань:

ГрупаДніЧас
Група 1 (з 5-ти – 12 років)ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 2 (з 13 років та старше)ПН СР ПТ20:00 — 21:30
Група 1 (з 5-ти – 12 років)ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:00
Група 2 (з 13 років та старше)ВТ ЧТ СБ20:00 — 21:30

Кікбоксинг у Броварах. Вартість занять

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн
Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Підготовка бійця до кікбоксингу — справа не з простих, без грамотного тренера тут не обійтися, під час тренувань використовується велика різноманітність бійцівського арсеналу.

Кікбоксинг у Броварах. Чим корисні тренування?

Заняття кікбоксингом розвивають спритність, швидкість, координацію, а також силу волі та дисципліну. Вчать відповідальності, а також уміння постояти за себе та своїх близьких. Дітям, як показує практика, заходить цей вид спорту — є куди енергію витрачати.

Кікбоксинг у Броварах. Що дадуть заняття?

При відвідуванні наших занять з кікбоксингу у Броварах у СК «Міксфайтер» ви зможете освоїти основні ази управління своїм тілом, розумом та емоціями. Тренування з боксу у нашому спортивному клубі у Броварах допоможуть відновити сили за рекордно короткі терміни, зміцнять здоров’я та повернуть легку гнучкість та юність своєму тілу.

Міксфайтер. Твоя спортивна сім’я.

Тренування в «СК Міксфайтер» проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та умінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На практичних заняттях тренера завжди застосовують знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті так і у спорті вищих досягнень – професійним спортом

Приходьте на тренування з кікбоксингу до клубу «Міксфайтер». Ми допоможемо вам зняти стрес і втому після напруженого дня!

Наше спілкування не обмежується лише тренуваннями.
Ми любимо також провести час зі своїми учнями, адже часто саме на секції ви знайдете своїх, можливо, найкращих і вірних друзів на все життя.

Інші наші відео з кікбоксингу у Києві — ви можете подивитися тут