ММА для дітей — досить молодий спорт, що набирає все більшої популярності з кожним роком. Якщо ще кілька років тому важко було знайти людину, яка хоч трохи уявляє, що таке змішані єдиноборства, то сьогодні більшість фанатів спорту і кожен любитель бойових мистецтв знають, що це. ММА розшифровується як Mixed Martial Arts, що досить добре характеризує цей спорт, адже у ньому можуть брати участь представники будь-яких шкіл та напрямків бойових мистецтв.

Програма тренувань ММА для дітей:

  • Загальна та спеціальна фізична підготовка.
  • Навчання техніки, що дозволяє використовувати інерцію супротивника
  • Підвищення витривалості та сили
  • Вироблення рефлексів лише на рівні інстинктів

Чи можна дітям займатися змішаними єдиноборствами?

ММА для дітей

Цей вид спорту часто називають боями без правил, а багато далеких від спорту людей щиро впевнені, що заняття ММА безпосередньо пов’язані з високим ризиком отримання важких травм і можуть стати надзвичайно небезпечним захопленням для дітей.

Подібна, заснована на укорінених стереотипах, думка дуже і дуже далека від реальності, оскільки змішані єдиноборства не тільки можуть похвалитися наявністю дуже і дуже суворих правил, спрямованих на безпеку спортсменів під час тренувань і боїв, але й здатні вплинути на процеси фізичного і психологічного розвитку.

Займаючись ММА ваша дитина:

  • Опанує високоефективні навички самооборони та отримає можливість, у разі потреби, захистити не тільки себе, але своїх друзів чи близьких
  • Знайде впевненість у собі
  • Зробиться відповідальним, обов’язковим та цілеспрямованим
  • Зможе стати значно сильнішим та психологічно стійкішим
  • Навчиться швидко приймати рішення навіть у екстремальних ситуаціях

ММА для детей — довольно молодой спорт, набирающий всё большую популярность с каждым годом. Если ещё несколько лет назад трудно было найти человека, хоть немного представляющего, что такое смешанные единоборства, то сегодня большинство фанатов спорта и каждый любитель боевых искусств знают, что это. ММА расшифровывается как Mixed Martial Arts, что довольно хорошо характеризует этот спорт, ведь в нём могут участвовать представители любых школ и направлений боевых искусств.

ММА для дітей. Розташування та локації

Ціна занять з ММА для дітей Київ

Разове

від 100 грн

Місяць

від 800 грн

Персонально

від 400 грн