Спортивна команда Міксфайтер — ММА Голосіївський район. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, проспект Голосіївський 6

Карта проїзду

Карта на Голосіївці та Деміївці

Розклад занять:

Розклад на Голосіївці та Деміївці
Група та напрямок Дні тренувань та розклад Тривалість
Підлітки та дорослі (12-60 років) Вт , Чт 17:30 - 19:00, Сб на 11:00 1,5 год
Діти (6-13 років) Вт , Чт, 19:00 - 20:00, Сб на 10:00 1 год
Підлітки та дорослі (14-60 років) Вт , Чт, 20:00 - 21:30, Сб на 11:00 1,5 год

ММА Голосіївський район. Стисло про нас.

Ми — команда професіоналів із профільною вищою освітою та великим досвідом роботи. Наші спортсмени та тренери займаються ММА по всій Україні — у Києві, Харкові, Полтаві, Львові та інших обласних центрах.

Відео наших тренувань.

ММА Голосіївський район. Підготовка до змагань.

Ми вже давно успішно готуємо хлопців до змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Підготовка відбувається за власною авторською програмою, яку розробляли тренери — члени нашої команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

ММА Голосіївський район. Тренування для душі та навичок самооборони.

Не всі займаються ММА з метою виступу. Багато хлопців тренуються для задоволення, а також для того, щоб вміти постояти за себе та своїх близьких в екстремальних ситуаціях. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. ММА — це відмінний практичний вид спортивно-ужиткових єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, оскільки боєць ММА озброєний відразу і кидково-больовими та ударними прийомами захисту та нападу.

  • ММА Голосіївський район. Програма підготовки Міксфайтер з ММА.

Підготовка спортсмена з ММА включає:

  • Спеціальну фізичну підготовку
  • Технічну ударну підготовку
  • Технічну кидково-больову підготовку
  • Тактичну підготовку
  • Психологічне і морально-вольове загартування.

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для встановлення базових навичок самооборони — вони нижчі, для спортсменів — збірників — вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).