Спортивна команда Міксфайтер ММА на Харківщині. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Тростянецька 6Г у 2-х поверховому приміщенні, 2 поверх, спортзал мережі клубів «Сильна Нація».

Розташування та локації ММА на Харківській

Картинка з фасадом будівлі та входом нижче:

ММА на Харківщині. Тренування для дітей та дорослих

ММА на Харківщині. Тренерський склад.

Наші тренери — колишні чемпіони зі змішаних єдиноборств, рукопашного бою та бойового самбо, які мають досвід викладання від 5 років та досвід занять єдиноборствами в окремих випадках понад 30 років. Відео наших тренувань нижче.

Секція ММА на Харківській

Розклад занять ММА на Харківській

Заняття проходять регулярно, у групах — тричі на тиждень

ВікПОНЕДІЛОКВТСРЧТПТСБ
Діти16:00-19:0016:00-19:0016:00-19:0016:00-19:0016:00-19:0010:00-12:30
Підлітки17:00-19:1517:00-19:1517:00-19:1517:00-19:1517:00-19:1511:30-12:30
Дорослі20:00-21:3020:00-21:3020:00-21:3020:00-21:3020:00-21:3011:00-13:00

Більш детальну інформацію щодо Секцій ММА на Харківській зможете дізнатися за контактними телефонами, які вказані на сайті.

Ціна занять з ММА на Харківській

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 250 грнвід 1500 грнвід 500 грн

ММА на Харківщині. Наші досягнення.

Наші спортсмени були успішно підготовлені до змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів, і успішно виступають на різноманітних змаганнях з єдиноборств — не лише з ММА, а й з рукопашного бою. бойовому самбо, греплінгу та подібним видам. Підготовка відбувається за окремою програмою, яку складали члени нашої тренерської команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

Тренування для себе, самооборона.

Як показує практика, багато хто йде на секції «для себе». Багато хлопців тренуються для отримання задоволення від самого процесу, а також для того, щоб вміти постояти за себе та своїх близьких — але на змаганнях у принципі або поки що не готові брати участь або просто немає бажання. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. ММА — це відмінний практичний вид спортивно-ужиткових єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, оскільки боєць ММА озброєний відразу і кидково-больовими та ударними прийомами захисту та нападу. І для успішної підготовки змагання не є обов’язковими.

Як стати бійцем ММА

ММА – змішаний вид боротьби з високими моральними принципами та особливими вимогами до норм поведінки спортсмена. Стати бійцем змішаних єдиноборств зможе кожна людина, яка має хорошу мотивацію та цілеспрямованість. Є кілька важливих критеріїв, які визначають готовність до професійного навчання ММА з можливістю участі у поєдинках, за які можна отримувати пристойні гонорари.

Як стати бійцем ММА:

 1. Міцне здоров’я. Молодому бійцю доведеться багато і старанно тренуватись. Маю бути колосальні фізичні навантаження на організм.
 2. Вік. Оптимальним вважається навчання бойового мистецтва з ранніх дитячих років. Більшість професійних спортсменів починали саме так. Але є чимало й інших прикладів, де досягти великих перемог вдавалося спортсменам, які почали навчання ММА в досить дорослому віці. Головна мета, завзятість та готовність до регулярних тренувань.
 3. Дисципліна. Важливо не тільки регулярно відвідувати тренування, але й дотримуватись режиму дня, правильно харчуватися та виконувати інші рекомендації тренера.
 4. Готовність доводити навички до досконалості, відпрацьовувати кожен прийом до повної автоматизації.
 5. Не бояться вийти на ринг та взяти участь у цьому поєдинку. Така практика допоможе стати справжнім бійцем ММА.

Правила та прийоми mma/мма

Помилкова думка про те, що ММА – це бої без правил. У цьому виді спорту є свої правила та прийоми. Бій триває 3-5 раундів по 5 хвилин. У поєдинку забороняється використовувати цілу низку прийомів: захоплення обличчя, удари в пах, удари головою, кусання, видавлювання очей та ін.

Базові прийоми:

 • джеб;
 • крос;
 • хук;
 • бекфіст;
 • аперкот та ін.

ММА на Харківщині. Програма підготовки Міксфайтер з ММА.

Підготовка спортсмена з ММА включає:

 • Спеціальну фізичну підготовку
 • Технічну ударну підготовку
 • Технічну кидково-больову підготовку
 • Тактичну підготовку
 • Психологічне і морально-вольове загартування.

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для встановлення базових навичок самооборони — вони нижчі, для спортсменів — збірників — вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).

Середній шлях збірки від новачка до чемпіона області – 2-3 роки. Але бувають і винятки — може, це будете саме Ви?