Утримання ММА. Продовжуємо тему про основні положення та принципи проведення больових прийомів. Стаття 3 — положення утримання збоку.

Утримання ММА. Основні положення та принципи больових прийомів. Стаття 3

Вітаю, дорогі друзі! У попередній статті «ММА. Основні положення та принципи больових прийомів. Стаття 2. ми розглянули друге положення утримання — положення утримання суперника, що лежить на спині, до підлоги тазом. На відео тренер СК «Міксфайтер» Київ Артем Пугач показує основні положення утримання у партері з метою проведення болючого прийому супернику. У нашій сьогоднішній статті ми розглянемо третю позицію:
— положення утримання збоку /груди атакуючого знаходиться на грудях суперника, що лежить на спині/.

Утримання ММА. Положення утримання збоку /груди атакуючого знаходиться на грудях суперника, що лежить на спині/.

Є два положення утримання збоку.
Положення №1. Суперник лежить на спині. Нападник утримує збоку, що захищається, притискаючи його грудьми до підлоги, перпендикулярно його корпусу.
Положення №2. Суперник лежить на спині. Нападник утримує збоку, що захищається, захопивши голову і лікоть суперника.

Утримання ММА. Утримання збоку у положенні №1.

Позиція – суперник лежить на спині. Нападник утримує збоку, що захищається, притискаючи його грудьми до підлоги, перпендикулярно його корпусу.
Дії. Атакуючий лежить перпендикулярно корпусу суперника. Намагається захопити його голову, десь тут підібрати його руку. Це цікаво тим, що потім намагаємося відключити голову. Знову, забрати ліктьовий суглоб і там-таки провести больовий прийом.

Утримання ММА. Утримання збоку у положенні № 2.

Позиція – суперник лежить на спині. Нападник утримує збоку, що захищається, захопивши голову і лікоть суперника.
Дії. Атакуючий захоплює своєю правою рукою голову суперника, а лівою рукою — лікоть суперника. Завдання нападника, своєю головою бути якомога ближче до голови, що захищається. Атакуючий бере голову щільніше і ближче до себе і починає піднімати шию. Звідси дуже добре робити больовий прийом.
Права рука атакуючого в ліктьовому згині заведена під шию суперника і затягує його до себе. На його ліву руку суперника робиться больовий прийом. Лікоть лівої руки суперника укладається на стегно атакуючого і гомілки правої ноги робиться натиск на зап’ястя. Можна зробити ще один больовий прийом — тільки вже не ногою, а лівою рукою з того ж важеля.
Можна також зробити ліктьовий больовий прийом: права рука суперника, що атакує під шиєю. Атакуючий зверху. Пензель правої руки атакуючого захоплює ліву руку суперника за кисть. Ліва рука атакуючого вводиться під лікоть суперника і захоплює кисть правої руки /важіль зсередини/. Потім атакуючий накочується на правий лікоть суперника і відбувається больовий прийом.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ТРЕНУВАННЯ З ММА в КИЇВ у спортивному клубі «МІКСФАЙТЕР» за телефонами:   +380973406454  ,   +380956015604

Записатися на тренування з   ММА   в КИЄВІ СК «МІКСФАЙТЕР» можна .

Змагання з ММА у СК «Міксфайтер» можна подивитися .