ММА. Основні положення та принципи проведення больових прийомів. На відео тренер СК «Міксфайтер» Київ Артем Пугач проводить навчальний урок.

ММА. Основні положення та принципи проведення больових прийомів.

На відео тренер СК «Міксфайтер» Київ Артем Пугач показує разом зі спортсменом основні положення утримання у партері з метою проведення болючого прийому супернику. У наших подальших статтях ми розглянемо чотири основні положення утримання суперника:
— положення утримання суперника, що лежить на спині, коліном лівої / йди правої / ноги до підлоги,
— положення утримання суперника, що лежить на спині, до підлоги тазом,
— положення утримання збоку / груди атакуючого знаходиться на грудях суперника, що лежить на спині/,
— положення атакуючого, що знаходиться між колінами суперника, що захищається, який лежить на спині.
У цій статті ми розглянемо першу позицію — положення утримання суперника, що лежить на спині, коліном лівої ноги до підлоги.

ММА. Положення утримання суперника, що лежить на спині, коліном лівої ноги до підлоги.

Позиція — спортсмени знаходяться в партері, що захищається лежить на спині, атакуючий знаходиться ліворуч від нього.
Дії — атакуючий притискає груди суперника, що лежить на спині, коліном лівої ноги до підлоги. При цьому стопа лівої ноги атакуючого повинна добре заходити під спіку, що захищається. Основна помилка новачків в тому, що вони сідають далеко від суперника і втрачають можливість атаки. Сідати треба таким чином, щоб звільняти для добивання обидві руки. При правильному утриманні суперника, що захищається, атакуючий отримує можливість проведення атаки двома вільними руками. Це позиція добивання – коліно утримує, і ми працюємо.

ММА. Положення притискання суперника, що лежить на спині, коліном правої ноги до підлоги.

Позиція — спортсмени знаходяться в партері, що захищається лежить на спині, атакуючий знаходиться праворуч від нього.
Дії — атакуючий притискає груди суперника, що лежить на спині, коліном правої ноги до підлоги. При цьому стопа правої ноги атакуючого повинна добре заходити під спину. Далі за допомогою коліна, покладеного на груди суперника, що атакує, атакуючий контролює таким чином, щоб звільнити обидві руки для добивання. Далі слідує атака, що складається з серії ударів в область обличчя суперника.

ВИ МОЖЕТЕ    ЗАПИСАТИСЯ     НА     ТРЕНУВАННЯ     З     ММА    в     КИЇВ   у спортивному клубі       «МІКСФАЙТЕР»     за телефонами:   +380973406454  ,   +380956015604

Записатися на тренування    з ММА   в КИЄВІ     в СК «МІКСФАЙТЕР» можна .

Змагання з   ММА    у     СК «Міксфайтер» можна подивитися .