ММА змагання! Збірна команда України з ММА готується до Чемпіонату Світу серед молоді /Другий ранг/, який відбудеться з 18 по 20 березня цього року!

ММА змагання! Навчально-тренувальні збори Української збірної у Харкові!

У місті Харкові проходять перші цього року навчально-тренувальні збори збірної команди України зі змішаних єдиноборств з 22 січня по 3 лютого. На відео показано перше тренування збірної України з ММА.

Вже розпочався другий тиждень навчально-тренувальних зборів збірної команди зі змішаних єдиноборств. Під керівництвом спеціально запрошеного досвідченого тренера спортсмени відточують техніку, здобувають нові знання та відпрацьовують свої навички для успішного початку спортивного сезону.

Серед присутніх – Дар’я Самчик, Діана Приступа, Тетяна Соляр, Микита Добринін, Руслан Первак, Владислав Ільїн, Баграт Адамія. Багато з них переможці та призери міжнародних змагань.

ММА змагання ! Чемпіонат світу серед молоді!

Згідно з Календарним планом офіційних заходів на 2018 рік Федерації змішаних єдиноборств ММА України, наша збірна вирушає на Чемпіонат Світу серед молоді /Другий ранг/, який відбудеться з 18 по 20 березня поточного року в Росії!

Нагадуємо, що Чемпіонат світу з ММА 2017 проходив у столиці Казахстану місті Астані. Серед чоловіків 3 місце у категорії 77,1 кг посів Андрій Гриценко, 2 місце у категорії 93 кг посів Микола Радчик, серед жінок у категорії 61,2 кг Тетяна Соляр посіла 3 місце.

Пропонуємо до вашої уваги відео бою в категорії 56,7 кг Санжара Аділова, який став чемпіоном світу з ММА, з Денисом Бондарем.

Записатися на тренування з ММА, тайського боксу, кікбоксингу можна .

Оригінальну інформацію щодо підготовки Української збірної до чемпіонату світу можна переглянути на ресурсі — mma.org.ua