Муай-тай на Троещине

Муай-тай на Троещине

Спортивна команда Міксфайтер Муай-Тай на Троєщині. Тренування для дітей та дорослих. Ми знаходимося на Троєщині у приміщенні школи №292, за адресою вул. Костянтина Данькевича 5.

Муай-тай на Троещине

м. Київ, вул. Костянтина Данькевича 5

Розклад по Троєщині
Понеділок середа п'ятниця:
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Група 1 Діти (6-11 років) Пн , Ср, Пт 18:00 - 19:00 1 год
Група 2 Підлітки (12-16 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:30 1 год 30 хв
Група 3 Студенти та дорослі (17+ років) Пн , Ср, Пт 20:00 - 21:30 1 год 30 хв
Вівторок четвер субота:
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Група 1 Дети (6-13 лет) Вт, Чт, 19:00 - 20:30, Сб 12:30 1 год 30 хв
Група 2 Старші школярі, студенти (14 років) Вт, Чт 20:30 - 22:00, Сб 14:00-16:30 1 год 30 хв

Муай-тай на Троещине. Коротко про нас.

Тренування з Муай-тай на Троєщині ми проводимо для дітей та дорослих. У нас займаються як новачки, так і досвідчені спортсмени.

Тут можна поспарингувати, попрацювати на лапах, відпрацювати комбінацію на мішках, відточити свою техніку ударів на дзеркалах, підкоригувати себе – оскільки з вами завжди поруч наш тренер.

Ціна занять Муай-тай на Троещине

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
від 100 грнвід 800 грнвід 400 грн

Переваги занять з Муай-тай на Троещине

Керівний колектив нашого клубу складається з високопрофесійних експертів та чемпіонів у своїй справі. Метою наших навчань є навчити вас ефективному мистецтву самозахисту для захисту себе та рідних. Основні принципи Муай-Тай полягають у швидкому завершенні бою, нейтралізації чи нокаутуванні агресора за допомогою простих та ефективних прийомів. На тренуваннях ми відточуємо рухи, удари, ухили, сідання, виведення з рівноваги та підставки до автоматичного рівня.

Для новачків на тренуваннях ми використовуємо спеціальне захисне спорядження, що значно зменшує шанс травматизму. Наш курс Муай-Тай розроблено досвідченими фахівцями і підходить як для початківців, так і для досвідчених бійців.

Муай-тай на Троещине

Ми радо зустрінемо дітей від 5 років і вище, а також дорослих, хто прагне освоїти мистецтво Муай-Тай.

Муай-тай на Троещине. Як ми готуємось до змагань

Наші хлопці часто беруть участь у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях аматорського рівня. Також у нас займаються професіонали.

Підготовка спортсменів до змагань та окремих поєдинків — відповідальний та складний, багатогранний процес. Ми любимо свою справу, і тому творчо підходимо до цього питання. Ми виявимо сильні сторони будь-якого бійця та навчимо приховувати чи виправляти слабкі.

Муай-тай на Троещине. Тренування для душі та навичок самооборони.

Не всі займаються ММА з метою виступу. Багато хлопців тренуються для задоволення, а також для того, щоб уміти постояти за себе та своїх близьких в екстремальних ситуаціях. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. ММА — це відмінний практичний вид спортивно-ужиткових єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, тому що боєць ММА озброєний відразу і кидково-больовими та ударними прийомами захисту та нападу.

Відео наших тренувань.

Муай-тай на Троещине. Дитяча група

У дитячих групах з Муай-Тай ведуться тренування на розвиток дитини. Розвиваються такі якості, як гнучкість, розтяжка, координація, розвивається серцево-судинна система у дитини, набувається сила, витривалість, навички таїландського боксу та кікбоксингу, самооборони, дитина росте гармонійно розвиненою, впевненою в собі.

Якщо згодом приходить бажання виступати на змаганнях, то тут можна сказати, ви потрапили в крапку: у клубу Міксфайтер дуже великі традиції і серед наших вихованців дуже багато чемпіонів та призерів змагань найвищого світового та європейського рангу з кадетів, юнаків та юніорів.

Також існує ще один дуже важливий плюс від занять та тренувань у нашому клубі: ваша дитина (через останні тенденції розвитку цивілізації) буде відволікатися від планшетів та комп’ютерів, мати живе спілкування у колі однолітків і, безумовно, набувати друзів.

Програма підготовки Міксфайтер з Муай-тай.

Муай-тай на Троещине

Підготовка спортсменаз ММА включає:

  • Спеціальну фізичну підготовку
  • Технічну ударну підготовку
  • Клінч
  • Тактичну підготовку
  • Психологічне і морально-вольове загартування.

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для постановки базових навичок самооборони – вони нижчі, для спортсменів – збірників – вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).

Середній шлях збірки від новачка до чемпіона області – 2-3 роки. Але бувають і винятки – може, це будете саме Ви?

Інші види єдиноборств на Троєщині у СК Міксфайтер: