Рукопашний бій для дітей

Рукопашний бій для дітей – це не просто спорт, це багатовікова філософія, яка зміцнює не лише тіло, а й дух бійця.

Рукопашний бій для дітей
Рукопашний бій для дітей — це заняття, на яких діти навчаться самооборони, стануть впевненішими в собі, покращать фізичну форму і навіть матимуть можливість стати професійними бійцями! У рукопашному бою діти навчаються використовувати спеціальні прийоми боротьби та ударну техніку. 
Розклад по Троєщині
Понеділок середа п'ятниця:
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Група 1 Діти (6-11 років) Пн , Ср, Пт 18:00 - 19:00 1 год
Група 2 Підлітки (12-16 років) Пн , Ср, Пт 19:00 - 20:30 1 год 30 хв
Група 3 Студенти та дорослі (17+ років) Пн , Ср, Пт 20:00 - 21:30 1 год 30 хв
Вівторок четвер субота:
Група Дні тренувань та розклад Тривалість
Група 1 Дети (6-13 лет) Вт, Чт, 19:00 - 20:30, Сб 12:30 1 год 30 хв
Група 2 Старші школярі, студенти (14 років) Вт, Чт 20:30 - 22:00, Сб 14:00-16:30 1 год 30 хв

Методика навчання Рукопашного бою для дітей:


Заняття проходять таким чином, що діти освоюють теорію і одразу підкріплюють її практикою. Викладач пояснює принципи завдання ударів, показує все на своєму прикладі. Діти відразу ж намагаються виконати вправу самостійно, розбирають помилки та навчаються правильної техніки. 


Рукопашний бій для дітей – користь:

Віддати дитину до секції рукопашного бою хочуть багато батьків. Регулярно відвідуючи тренування, підліток не тільки опанує бойові навички, а й отримає ряд істотних переваг:

  • Зміцнення здоров’я . Фізичні навантаження стимулюють зростання м’язової маси, забезпечують коректний розвиток основних органів. Заняття спортом у юному віці – запорука правильного формування організму та міцного здоров’я.
  • Знайомства по інтересам . Дитина знайде багато нових друзів. Це сприяє його соціалізації, покращить комунікабельність. Наявність вірних товаришів робить тренування цікавішими, дозволяє досягти найвищих результатів.
  • Захист від «поганої» компанії . У дитини не залишиться часу на посиденьки у під’їздах, розпивання алкоголю та куріння. Він буде зайнятий улюбленою справою. Спілкування з «неблагополучними» однолітками йому просто нецікаво.
  • Професійне зростання . Відвідування спортивного клубу відкриває безліч перспектив. За належної цілеспрямованості він зможе вийти на міжнародний рівень!

Рукопашний бій для дітей

Вік із якого можна займатися рукопашним боєм:

З якого віку можна займатися рукопашним боєм? У кожній країні по-різному відповідають на це запитання:

  • Японія – із 5 років.
  • Китай – із 4 років.
  • Корея – з 6-8 років.

З наукової точки зору корейська система є найвірнішою. У віці 6-8 років організм дитини має значний запас міцності. Інтенсивно ростуть м’язи та кістки, зміцнюється нервова система. Абітурієнт максимально сприйнятливий до навчання.

Рукопашний бій для дітей Ціни:

Разове
відвідування
Абонемент на місяцьПерсональне
тренування
100 грн.800 грн.400 грн.