Рукопашний бій на Печерську. Тренування для дітей (від 6 років) та дорослих. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 34 (посольство Ізраїлю), а також бульвар Лесі Українки 25 (військове училище). Ці локації знаходяться біля метро Печерська.

Секція №1

Розташування на Печерській

Секція №2

Тренування на Печерській

Графік тренувань

ГрупаДніЧас
Група 1ПН СР ПТ17:00 — 18:00
Група 2ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 3ПН СР ПТ19:00 — 20:30
Група 4ПН СР ПТ20:30 — 21:30
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 21:30

Точніший графік уточнюйте у адміністратора

Вартість тренувань Тайського боксу на Печерській

Разове тренуванняАбонемент на місяцьПерсональне тренування
250 грн1500 грнвід 500 грн

Більш детально можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону

Рукопашний бій на Печерську. Стисло про нас.

Ми — команда професіоналів із профільною вищою освітою та великим досвідом роботи. Наші спортсмени та тренери займаються рукопашним боєм по всій Україні — у Києві, Харкові, Полтаві, Львові та інших обласних центрах. Кожен тренер має свою методику навчання залежно від рівня підготовки спортсмена. Тому що потрібно давати різне навантаження досвідченому та новачкові.

Що немало важливим пунктом є наша робота з дітьми, щоб дитина була в постійному фокусі, тренер працює з ним за методом ігрових вправ, що дозволяє тренувати дитину і постійно підтримувати її інтерес до тренувань.

Відео одного з методів тренувань із дітьми

Рукопашний бій на Печерську. Підготовка до змагань.

Ми вже давно успішно готуємо хлопців до змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Підготовка відбувається за власною авторською програмою, яку розробляли тренери — члени нашої команди. Спортсмени, які успішно виконують програму підготовки, зазвичай займають призові місця на змаганнях.

Рукопашний бій на Печерську. Тренування для душі та навичок самооборони.

Не всі займаються рукопашним боєм з метою виступу. Багато хлопців тренуються для задоволення, а також для того, щоб вміти постояти за себе та своїх близьких в екстремальних ситуаціях. Наші двері відчинені для любителів цього виду спорту, які займаються для себе, і не хочуть виступати у змаганнях. Рукопашний бій — це відмінний практичний вид спортивно-прикладних єдиноборств, який є вкрай ефективним засобом самооборони на вулиці, так як боєць навчений як поводитися з позиції захисту і в ролі атакуючого, що дасть можливість покарати ворога у разі неприємної ситуації.

Рукопашний бій на Печерську. Програма підготовки Міксфайтер з рукопашного бою.

Підготовка спортсмена з рукопашного бою включає:

  • спеціальну фізичну підготовку;
  • Технічну ударну підготовку;
  • Технічну кидково-больову підготовку;
  • Тактичну підготовку;
  • Психологічне і морально-вольове загартування.

Підготовленість спортсмена — поняття суб’єктивне, і залежить від цілей та вимог учнів. Для встановлення базових навичок самооборони — вони нижчі, для спортсменів — збірників — вищі. У будь-якому випадку базовий курс підготовки новачка займає в середньому від 3-х місць (за умови щоденних виснажливих занять) до 1 року (при 2-3 тренуваннях на тиждень).

Наше спілкування з учнями не закінчується лише тренуваннями у СК «Міксфайтер». Ми також любимо активний відпочинок, настільні ігри та ін. і цей час ми пропонуємо проводити нашим учням із нами.

Інші наші секції з рукопашного бою ви можете побачити перейшовши по посиланню . Також можете подивитися наш YouTube канал, де кожен день ми викладаємо ролики з наших секцій.