Тренування з Боксу на Троєщині ●   Ніколи не стане успішним той, хто не готовий йти до кінця або розпочинати спочатку, хто боїться отримати травму чи щось втратити.

Конор Макгрегор

Приглашаем начинающих спортсменов на тренировки по боксу в клубе «Миксфайтер». Начинающий борец не означает юный, под руководством грамотного тренера заниматься боксом можно начать практически в любом возрасте. Бокс является уникальным средством для поддержания хорошей физической формы как для взрослых, так и для детей

ГрупаднівЧас
Група 1PN SR PT17:00 — 18:00
Група 2PN SR PT18:00 — 19:00
Група 3PN SR PT19:00 — 20:30
Група 4PN SR PT20:30 — 22:00
Група 5ВТ ЧТ СБ17:00 — 18:00
Група 6ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 7ВТ ЧТ СБ19:00 — 20:30
Група 8ВТ ЧТ СБ20:30 — 22:00

Що включають тренування з Боксу?

 Перше — це розминка, до неї входять, гімнастичні вправи, розтяжки м’язів різних частин тіла, що зміцнює їхню структуру, покращує кровообіг; аеробне навантаження (не швидкий біг з різними вправами, які впливають на всілякі групи м’язів). Арсенал подібних вправ великий, тренер підбирає ті, які підходять за віком та фіз. підготовці його учням, а служать аеробні вправи для зміцнення серцевого м’яза, збільшується його ефективність, знижується пульс у стані спокою. Розминка необхідна частина тренування, незалежно від того, новачок ви чи досвідчений борець.

Розминка перед тренуванням з кікбоксингу

Важливість самострахування для новачків

Якщо основна частина тренування досвідчених боксерів присвячена відпрацюванню прийомів, то початківцям в першу чергу необхідно відпрацювати прийоми самострахування, це зведе ризик отримання травм до мінімуму. Необхідно підготувати своє тіло до боксу, а потім вивчати прийоми та вчитися їх застосовувати.            

    Бокс  – це тренування м’язів, розвиток мислення та сили. Тут важлива швидкість реакції, спритність, витривалість, психологічна стійкість та швидкість реакції. Це одночасно приємний спорт, де люди можуть самовиражатися, проте водночас це жорстока сутичка двох супротивників.
Бокс допомагає відчути всі свої позитивні сторони та стати живим та активним. Жага до перемоги навчить вас домагатися своїх цілей будь-якими способами. Саме тому в клубі Міксфайтер є секція боксу для дітей та дорослих.         

Тренування з Боксу на Троєщині

Графік Тренувань з Боксу на Троєщині

Ми займаємось 3 дні на тиждень. Це дозволяє нам підтримувати та покращувати фізичну форму. Цього цілком достатньо для борця. Точний розклад можна дізнатися, зв’язавшись з нами за вказаними номерами: тел: 0994687607, 0980917359

Тренування з Боксу на Троєщині. Тренерський склад

Тренування в даному клубі проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають профільну освіту, значний багаж знань та вмінь, що виховали не одне покоління успішних спортсменів. На тренуваннях застосовуються знання теорії та методики підготовки спортсменів як у аматорському спорті, так і у спорті вищих досягнень – професійному спорті.

Інші види єдиноборств на Троєщині у СК Міксфайтер: