Турнір карате! Збірну України з карате запрошено на 26-28 січня року взяти участь у змаганнях Прем’єр-ліги WKF у Парижі!

Турнір карате! Українську збірну запрошено 26-28 січня до Парижа!

Збірну команду Української федерації карате запросила взяти участь у змаганнях Федерація карате Франції. Цей турнір – 22-й випуск Відкритої Карате Прем’єр-ліги Парижа, який відбудеться з 26 по 28 січня 2018 року. Всьоме змагання Прем’єр-ліги WKF прийматиме Париж. Основна мета турніру – визначити найкращих бійців карате Прем’єр-ліги WKF.  Французька федерація карате горда тим, що приймає Прем’єр-лігу WKF.  

Турнір карате! Запевнення Френка Дідера!

Як запевнив Френсіс Дідер — президент Французької федерації карате — оргкомітет турніру зробить усе можливе, щоб запропонувати найкращі умови для проживання спортсменів і найкращі спортивні об’єкти для проведення змагань, щоб зробити цей турнір найуспішнішою подією, що запам’ятовується.

Турнір карате! Прем’єр-ліги WKF!

Прем’єр-ліга WKF – це найважливіша подія у світі карате. Воно включають ряд найбільш відомих змагань з карате і прагне об’єднати кращих спортсменів-карате світу у відкриті чемпіонати безпрецедентного масштабу та якості. У 2018 році відбудеться сім знаменних спортивних подій, які будуть проводитись у Парижі, Дубаї, Роттердамі, Рабаті, Стамбулі, Берліні та Токіо. Наприкінці сезону чемпіони кожної категорії будуть представлені до нагороди «Великі переможці» . Щоб мати право на здобуття цієї нагороди, учасники повинні брати участь принаймні у чотирьох спортивних подіях на двох континентах протягом року.

Побажаємо нашим спортсменам нових досягнень та перемог!

Інші змагання з карате українських спортсменів можна переглянути тут — Змагання з карате.

Записатися на тренування з карате , Кікбоксингу , ММА в Києві можна — тут .

Оригінальне запрошення президента Французької федерації карате Френка Дідера для участі в змаганнях українських спортсменів можна переглянути — на ресурсі wkf.com.ua