Содержание
- Утримання ММА. Продовжуємо тему про основні положення та принципи проведення больових прийомів. Стаття 4 — положення атакуючого, що знаходиться між колінами суперника, що захищається, який лежить на спині.
- Утримання ММА. Основні положення та принципи больових прийомів. Стаття 4
- Утримання ММА. Положення атакуючого, що знаходиться між колінами суперника, що захищається, який лежить на спині.
Утримання ММА. Продовжуємо тему про основні положення та принципи проведення больових прийомів. Стаття 4 — положення атакуючого, що знаходиться між колінами суперника, що захищається, який лежить на спині.
Утримання ММА. Основні положення та принципи больових прийомів. Стаття 4
Вітаю, дорогі друзі! У нашій попередній статті «Утримання ММА. Основні засади больових прийомів. Стаття 3. ми розглянули друге положення утримання — положення утримання збоку /груди атакуючого знаходиться на грудях суперника, що лежить на спині/.
На відео тренер СК «Міксфайтер» Київ Артем Пугач показує основні положення утримання у партері з метою проведення болючого прийому супернику. У нашій сьогоднішній статті ми розглянемо четверту позицію:
— становище атакуючого суперника, який лежить між колінами, який лежить на спині.
Утримання ММА. Положення атакуючого, що знаходиться між колінами суперника, що захищається, який лежить на спині.
Позиція – суперник лежить на спині. Атакуючий стоїть на колінах між колінами, що захищається.
Дії — вважається, що той, хто захищається, перебуває в більш вигідному становищі. З цього становища робляться багато задушливих і больових прийомів. Звичайне завдання атакуючого вийти із цього положення. Є крапка в районі лівого /або правого/ коліна, що захищається, на яку тиснуть ліктями. Натиснув, ліву ногу опустив і перемістився на бічне утримання /з лівого боку суперника/. Права рука йде під шию суперника, а ліва — під правим ліктем суперника. Проводимо утримання.
Є ще один варіант — можна завдати серії ударів супернику, що лежить на спині. Але це небезпечно, адже той, хто захищається, спробує забрати руку нападника. Якщо це вдалося — він проводить задушливий прийом ногами, захопивши ногами шию і ліву руку нападника. Далі він звалює атакуючого набік, де закінчує задушливий. Цей прийом називається «Задушливий трикутник».
Пропонуємо інший варіант захисту у цьому положенні від дій атакуючого. Той, хто захищається, робить захоплення ногами під лінією ребер атакуючого. Колінами обох ніг він робить тиск під ребра. У цьому становищі атакуючий згортатиметься, оскільки йому бити вже важко. Звичайно, що захищається його не задушить, але кілька неприємних хвилин він йому доставить. Далі він закінчить комбінацію больовим чи задушливим прийомом.
ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ТРЕНУВАННЯ З ММА в КИЇВ у спортивному клубі «МІКСФАЙТЕР» за телефонами: +380973406454 , +380956015604