Як бити по мішку так щоб той падав і здачі не давав)) — тут оригінал відео
Содержание
Як бити по мішку. Нюанси …
Як бити бокові удари? Для того, щоб навчитись бити бокові удари, потрібно навчатись правильній техніці ударів. А саме: лікоть не має бути нижче за лінію кисті. Він може бути вище, або паралельним до підлоги. В іншому випадку… Про те як бити боковий удар (хук) ви можете дізнатись з іншого, нашого відео. А сьогодні, я розкажу Вам, як напрацьовувати правильно, боковий удар рукою (боксерський хук) та покажу все це на мішку на відео нижче.

По перше, Вам потрібно знайти у залі, боксерський мішок. Вони мають різний наповнювач, вагу, підвіску і т.д. Далі, Вам потрібно:
- перевірити надійність кріплення мішка, поштовхавши його у сторони і подивитись візуально на кріплення.
- намотати спеціальні бінти на руки, для уникнення травматизму кисті, та для того щоб рукавичка щільно прилягала до кисті. Також, бінт — це Ваша гігієна рук, окрім цього, якщо Ви будете їх підмотувати кожного разу, то Ваші рукавички прослужать набагато довше.
- повторити вправу на відео: заняти позицію не по фронту від мішка, а трохи сбоку. Так, щоб лінія краю мішка, була навпроти вашої центральної лінії тіла.
Техніка виконання:
- лікоть не має бути нижче за точку удару (нижче ніж кисть)
- не бити розмашисто. Хук — це короткий удар на близькій дистанції.
- нога довертається разом з рукою, що наносить удар.
- не відвертати голову при ударі.
- коли одна рука наносить удар, інша повинна бути готова захищатись від контр атаки, або атаки опонента.
- після кожного удару, зміщуйтесь у сторону.
Як бити передній хук
Такий удар використовується на середній або ближній дистанції, його потрібно робити зігнутою в лікті рукою. Щоб сила удару була максимальною, потрібно пам’ятати про правильну техніку:
- Спочатку потрібно вийти на дистанцію удару, зсунувши передню ногу в напрямку опонента. Задню ногу не можна відривати, перемістити її вперед також потрібно плавно.
- Вагу тіла потрібно перенести на передню ногу, а потім використовувати таз як шарнір і повернути тулуб в сторону рухом плеча і стегна. Ноги при цьому повинна стояти на подушечці стопи.
- Передня рука повинна потрапити в підборіддя, тому її потрібно тримати під прямим кутом і рухати хук удар по дузі.
- Рука напружується тільки безпосередньо в момент торкання. Лівий хук робиться паралельно підлозі.
- Не забувайте про захист і тримайте задню руку у високому положенні.
Як бити хук з дальньої руки
Правий (дальній) хук найкраще використовувати на ближній дистанції. На відміну від лівого, хук справа більш результативний як контрудар або у зв’язці. Щоб виконати його правильно, вам потрібно:
- Виставити передню ногу вперед і одночасно з нею задню, щоб не втратити рівновагу. Слід робити це плавно і не відривати стопи.
- Вагу тіла потрібно перенести на задню ногу, потім різко повернути тулуб в сторону, щоб виставити переднє плече максимально назад.
- Задня рука під прямим кутом рухається до мети, залишаючись розслабленою і стискаючись тільки в момент удару.
- Повертати руку виконавши хук справа слід по тій же траєкторії, не відкриваючись під контрзахід суперника і високо прикриваючи голову передньою рукою.
Техніка захисту від бічних ударів
Хук — це той удар, від якого зможе захиститися тільки досвідчений супротивник. Використовуючи правильну тактику можна не тільки витратити сили візаві даремно, але і провести психологічну атаку, а також забезпечити собі гарне положення для відповідного випаду.
Існує кілька технік захисту:
- Нирком вправо або вліво.
- Підставивши передпліччя лівої або правої руки — вона менш безпечна і дозволяє опоненту все ж пробити удар. Найкраще виконувати її тільки якщо не встигаєте ухилитися в нирок.
- Підставивши лівий або правий лікоть — підходить для захисту від удару в корпус.
Отож, наша розповідь добігає до кінця. Обов’язково тренуйтесь, ставайте краще ніж Ви були вчора ! Обирайте тільки кваліфікованих тренерів, та звертайтесь до нас. Ми підберемо для Вас тренера, спортивний зал і допоможемо стати краще.