Бокс в Киеве — Графік занять

ГрупаДніЧас
Група 1ПН — СБ16:00 — 17:00
Група 2 ПН — СБ 17:00 — 18:00
Група 3 ПН — СБ 18:00 — 19:00
Група 4 ПН — СБ 19:00 — 20:00
Група 5 ПН — СБ 20:00 — 21:30

На кожній секції боксу свій індивідуальний графік, який іноді може в динаміці змінюватися. Завдяки великому вибору часу ви можете підібрати для себе максимально зручний формат.

Занятие боксом в Киеве — Ціна тренувань

Разове заняттяАбонемент на місяць (12 тренувань)Персональная тренировка
250 грн1500 грнвід 500 грн

Занятие боксом в Киеве — Варіанти занять

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Персоналізований підхід до тренування є особливо корисним для тих, хто тільки починає займатися фітнесом. Ваш тренер надасть базові вправи та налаштує навантаження на фізичні аспекти, що дозволить вам почуватися максимально комфортно під час тренувань у групі.

Безперечно, існує можливість займатися в секції із персональним тренером, що дозволяє збільшити темп зростання вашої фізичної підготовки, порівняно з тренуваннями у групі. Час тренування вільно налаштовується під вас, якщо це можливо в конкретній секції. Тренування протягом години кожної хвилини сприяють вашому зростанню, а з кожним наступним тренуванням ви будете відчувати себе набагато впевненіше.

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

На секції з боксу в Києві є можливість займатися як у групі, так і персонально з тренером. У групі зазвичай на одне тренування приходить від 7 до 9 осіб, і час на кожній секції відрізняється. Тут ви відпрацьовуєте базові техніки, комбінації та ускладнюєте раніше вивчені прийоми, працюючи зі своїм тілом. У кожній секції з боксу в Києві є весь необхідний інвентар для максимально комфортного тренування, і ми приймаємо як початківців, так і досвідчених боксерів, які готові йти далі.

Локації Міксфайтера

Секции на Шулявке

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс на Шулявці проходить неподалік метро Шулявка, за адресою вул. Гарматна, 10. Як видно на зображенні, то середній час пішки, це 18 хвилин, але насправді йти близько 12 хвилин.

Тренування проходять у вечірній час, є дитяча секція та доросла. На навчання беремо новачків та досвідчених спортсменів. Тренування боксера проходить півтори години для дорослого та година для маленького.

ГрупаДніЧас
Група 1 (діти)ПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 2 (дорослі) ПН СР ПТ 19:00 — 20:30
Персональні тренування ПН СР ПТ 20:30 — 21:30

Щодо дорослих, то тренування з боксу доступні хлопцям та дівчатам. Досвід не важливий, головне бажання.

Секція відмінно підходить тим, хто працює чи живе в районі Шулявки, Берестейської, Політехи.

Бокс Киев | Секции на Позняках

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс на Позняках проходить біля метро Позняки на просп. Петра Григоренка, 21Б (309 школа). У цій секції є бокс для дівчат, хлопців, також дорослі та дитячі групи.

Час в основному вечірній, завдяки чому всі, хто працює/вчитися, можуть без проблем поєднувати.

Також ви можете записуватись на персональні та групові тренування. Завдяки своєму розташуванню, секція доступна якщо ви живете на Осокорках, Позняках, Харківській.

На секцію боксу можна приходити без досвіду, якщо ви готові вчитися та працювати над собою.

На секції проводяться інші дисципліни:

 • ММА;
 • Кікбоксинг;
 • Тхеквондо;
 • Тайський бокс.

З усіх питань вас може зорієнтувати адміністратор.

Бокс Киев | Секции на Кловской

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс на Кловській проходить біля метро за адресою Печерський узвіз, 13а. Можливі індивідуальні заняття в ПН СР ПТ з 19:00 – 21:30. У таких рамках можна собі підбирати час.

Секція доступна для дітей, підлітків та дорослих. Досвід не дуже важливий. Боксери-початківці тут знайдуть своє місце.

На перші тренування бажано брати спортивну форму, воду та рукавички. Якщо рукавичок немає, то знайдемо щось у себе. Взуття заборонене на секції.

ГрупаДніЧас
Група 1 (діти)ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 2 (дорослі) ПН СР ПТ 20:00 — 21:30

При записі на тренування з боксу, адміністратор скидає вам відео, як зайти в зал з вулиці, щоб ви не загубилися і відразу зорієнтувалися.

Бокс Киев | Секции на Печерском

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс на Печерській проходить бульв. Лесі Українки, 34 (Посольство Ізраїлю/метро Печерка).

Є кілька дитячих та дорослих груп на вечірній час. Беремо дітей з 6-ти років та дорослих. Розглядаються також індивідуальні тренування, спліт.

У залі є весь потрібний інструмент для боксу, душ, туалет. У процесі заняття, для вашого зростання вам надається можливість їздити на змагання, брати участь у спільних спарингах.

Секція відмінно підійде для новачків, які хочуть навчитися елементам самооборони, підтягнути своє тіло в норму, підняти впевненість у своїх силах, познайомитись із цікавими людьми.

Бокс Киев | Секции на Оболони

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс на Оболоні відбувається за адресою Оболонський проспект, 16Д (239 школа). У цій школі на вас чекають кілька дитячих груп, дорослих груп та тренер, який за максимально короткий термін зробить із вас спортсмена.

Якщо ви хочете максимально швидко приєднатися до існуючої групи, вам рекомендовано піти спочатку на персональне тренування (1 — 2), а потім без проблем йти до своїх майбутніх друзів.

Хлопці та дівчата у нас тренуються разом, тому питань з колективом у вас не буде. Вам даються всі інструменти для вашого зростання, просто потрібно скористатися ними.

Бокс Киев | Секции на Дарнице

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс на Дарниці проходить вул. Генерала Жмаченка, 14 (ISchool). Вам доступні дитячі та дорослі групи. Залежно від ваших цілей, вам пропонується записатися на індивідуальне заняття або піти в групу.

Новачки тут знайдуть чудове місце для отримання нових знань з самооборони, впевненості у своїх силах і своєму майбутньому міцному тілу.

Усі деталі щодо секції у адміністратора.

ГрупаДніЧас
Група 1 (діти)ПН СР ПТ19:00 — 20:00
Група 2 (дорослі) ПН СР ПТ 20:00 — 21:30
Група 3 (діти)ВТ ЧТ СБ18:00 — 19:00
Група 4 (дорослі) ВТ ЧТ СБ 19:00 — 20:30
Персональні заняття ВТ ЧТ СБ 20:30 — 21:30

Бокс Киев | Секции на Лесовой

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс на Лісовій проходить вул. Академіка Курчатова, 18/2 (212 школа). Є дитячі та дорослі групи. Персональні заняття та групові.

Ви маєте можливість не тільки виплеснути свою енергію на занятті, а й познайомитись із цікавими людьми. Адже наш тренер та його учні зможуть з вами порозумітися і рости в боксі разом з вами.

ГрупаДніЧас
Група 1 (діти) ПН СР ПТ 16:00 — 17:00
Група 2 (дорослі) ПН СР ПТ 17:00 — 18:30
Персональне тренуванняПН СР ПТ18:30 — 19:30
Персональне тренування ПН СР ПТ 19:30 — 20:30

Бокс Киев | Секции на Троещине

Занятие боксом в Киеве, Бокс в Киеве, Бокс Киев

Бокс в Киеве, а точнее на Троещине відбувається за адресою вул. Костянтина Данкевича, 5А (292 школа), другий поверх. Тренування проходять для дітей та дорослих. Секція знаходиться прямо навпроти «Молодіжного парку».

Секція приймає хлопців із досвідом та без досвіду. Можливі участь у змаганнях, атестаціях. Записуватися можна на індивідуальні та групові тренування.

До нових учнів тренер ставиться з максимальною увагою, щоб ви змогли швидше адаптуватися до вже існуючої групи.

ГрупаДніЧас
Персональні тренуванняПН СР ПТ18:00 — 19:00
Група 1 (дорослі та діти) ПН СР ПТ 19:00 — 20:30
Персональні тренування ПН СР ПТ 20:30 — 21:30

Бокс Киев — Кому підійде секція

Наші секції з боксу доступні:

 • дітям;
 • дорослим;
 • новачкам;
 • досвідченим;
 • тим, хто просто подивитися;
 • хто хоче просто протестувати.

До нас приходять люди з різною метою, мотивацією, витримкою, бажанням. До них належать такі пункти:

 1. Хочу схуднути;
 2. Хочу навчитися постояти за себе;
 3. Привести у спортивну форму своє тіло;
 4. Щоб дитина могла в школі за себе постояти;
 5. Бракує впевненості;
 6. Хочеться чогось нового;
 7. Хочу на змагання та у великий спорт;
 8. Незрозуміло, чого хочу, але розглядаю різні варіанти.

Наш адміністратор дає загальну інформацію про наші послуги з боксу в Києві, але зрозуміло, що кожна людина — унікальна і має свої власні потреби та очікування. Тож, перед тим, як обрати формат тренувань, слід зробити ретельний аналіз своїх цілей та вимог. Навіть звичайна секція з боксу може стати відкриттям для вас, яке змінить ваше життя. Хто знає, можливо саме там ви знайдете нових друзів, партнерів чи відкриєте для себе нові можливості.

Як говорив Альберт Ейнштейн, найбільша помилка — це робити одне й те саме, а сподіватися на різний результат. Отже, щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно зосередитися на конкретних діях, а не тільки на мріях чи планах. Тренування з боксу можуть стати відмінним вибором для тих, хто шукає розвиток своєї фізичної форми та покращення життя в цілому. Отже, не зволікайте і долучайтеся до нашої спільноти, де ви можете знайти своїх товаришів по інтересах та досягти нових висот!

Бокс в Киеве — Як потрапити на заняття?

Щоб записатися на наші тренування з боксу в Києві, вам потрібно звернутися до нашого адміністратора. Він пропонує кілька груп та напрямків, що є на кожній секції, та допомагає вам обрати той, який найбільше підходить для ваших потреб та рівня підготовки.

Після зробленого вами вибору, наш адміністратор записує вас на заняття, і надсилає вся необхідна інформація на ваш Viber — номер групи та тренера, час та дата заняття. Крім того, вас додають до відповідної групи, де ви зможете знайти корисні матеріали та спілкуватися з іншими учасниками.

Отже, щоб записатися на наші заняття з боксу, зв’яжіться з нашим адміністратором та оберіть свій напрямок! Ми гарантуємо вам якісну підготовку та підтримку на всіх етапах вашого розвитку.